Vendel
19 °C

A Milan végre olyan volt, mint a régi Milan

2017.09.15. 10:00

A Milan évek után jutott ki újra európai kupába, az Európa Liga jött össze a múlt szezonban. Az első csoportmeccsüket Bécsben játszották az Austria Wiennel, és nem okoztak csalódást, úgy játszottak, mint a Milan a régi szép időkben.

5-1-re győztek, Calhanoglu nyitott egy bal felsős bombával, André Silva utána rúgott egy mesterhármast - a harmadikat lesről, mint Pippo Inzaghi anno -, majd Suso távolról lőtte az est talán legszebb gólját. (Bár mintha megpattant volna, de akkor is szép.) Már 20 perc után 0-3 volt, az Austria ennél az állásnál tudott szépíteni, a 2. félidőben.

Nagyon kellett a győzelem Montella csapatának, mert vasárnap a bajnokságban megbotlottak, 4-1-re verte őket a Lazio Rómában.

A hétvégén vasárnap délután háromkor fogadják az Udinesét a Serie A-ban.