Erzsébet
1 °C

Az oroszok nem bírnak leállni a szuperfocival

2018.09.10. 20:30

A nyári oroszországi futball-vb óta először lépett pályára hazai pályán az orosz futballválogatott, amely hétfőn 5-1-re ütötte ki barátságos mérkőzésen a cseheket.

A rosztovi mérkőzésen a szünetre már 3-0 volt az oroszoknak, majd a 74. perces szépítésre a hajrában még kettővel válaszoltak. Az utolsó gólt szerző Poloz találata előtt nagyon szép akciót hoztak össze az oroszok, de érdemes megnézni mind a hat találatot.

Az oroszok a nyári vb-n 5-0-ra verték Szaúd-Arábiát, majd 3-1-re Egyiptomot, végül az Uruguay elleni 3-0-s vereséggel zárták a csoportkört. A nyolcaddöntőben büntetőkkel ejtették ki Spanyolországot, a negyeddöntőben szintén tizenegyesekkel buktak el a későbbi ezüstérmes horvátok ellen.