Előd
17 °C

Mbappé: 4 gól

2018.10.07. 23:35

PSG-Lyon 5-0 a francia bajnokság rangadóján. Pedig a félidő csak 1-0 volt, a gólt Neymar lőtte a 9. percben büntetőből. A 35.-ben aztán a hazaiaktól Kimpembét állította ki a videóbíró, a 45-ben Toulsart a vendégektől a rendes.

10 a 10 ellen egy ideig még bírta a Lyon, sőt, helyzetei voltak, egyenlíthetett volna, aztán teljesen összeomlottak. Mbappé első négy ziccerét kihagyta, aztán a 61. és a 74. perc között rúgott négy gólt. A mesterhármast 8 perc alatt érte el, a 66.-ban és a 69.-ben is betalált.

A PSG 27 pontos, tökéletes, 8 ponttal vezeti a bajnokságot 9 forduló után.