Hortenzia, Gergő
-2 °C
8 °C

A kupavédő Újpest csak hosszabbításban verte a Győrt

2018.11.01. 07:51

A címvédő Újpest FC hosszabbításban 3-2-re győzött a másodosztályú ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa hetedik fordulójában szerdán, így továbbjutott a legjobb 32 közé.

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):

  • WKW ETO FC Győr (NB II)-Újpest FC 2-3 (0-1, 2-2, 2-3)
  • Vác FC (NB II)-MOL Vidi FC 1-3 (1-2)
  • Jászberény (NB III)-Budapest Honvéd 0-1 (0-1)
  • Dunaújváros PASE (NB III)-Puskás Akadémia 0-2 (0-2)
  • Csákvár (NB II)-Paksi FC 1-2 (1-0)
  • Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1 (0-0)
  • Sárvár (NB III)-Ferencváros 0-4 (0-1)
  • Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 0-5 (0-1)
  • Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 0-3 (0-2)
  • Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 0-4 (0-3)
  • Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 1-3 (0-1)

kedden játszották:

  • Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

 A másodosztályú Kaposvári Rákóczi FC otthonába látogat a címvédő Újpest FC a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójában, december elején.

A 16 közé jutásért a bajnok MOL Vidi FC az ugyancsak NB II-es Budafoki MTE csapatával mérkőzik. A két csapat 2016 novemberében már találkozott egymással, akkor meglepetésre a fővárosi együttes jutott tovább.

A Ferencváros a harmadosztályú Sényő, a Debrecen pedig a Vasas FC vendége lesz.

Az M4 Sport stúdiójában rendezett szerda esti sorsoláson elhangzott, hogy az élvonalbeli csapatok kiemeltek voltak, tehát nem kerülhettek össze egymással.

A nyolcadik forduló meccseit december 4-én és 5-én, kedden és szerdán rendezik. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén hosszabbítás következik, majd ha szükséges, tizenegyesek döntenek.

A Magyar Kupa 8. fordulójának párosításai:

  • Kaposvári Rákóczi FC (NB II)-Újpest FC
  • FC Ajka (NB III)-MTK Budapest
  • Budafoki MTE (NB II)-MOL Vidi FC
  • Budaörsi SC (NB II)-Diósgyőri VTK
  • Vasas FC (NB II)-Debreceni VSC
  • Pénzügyőr SE (NB III)-Puskás Akadémia FC
  • Sényő-Carnifex FC (NB III)-Ferencvárosi TC
  • Szentlőrinc SE (NB III)-Kisvárda Master Good
  • Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)-Budapest Honvéd
  • BFC Siófok (NB II)-Paksi FC
  • Iváncsa KSE (NB III)-Szombathelyi Haladás
  • III. Kerületi TVE (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC
  • Érdi VSE (NB III)-TARR Andráshida SC (NB III)
  • Füzesgyarmati SK (NB III)-Duna Aszfalt Tiszakécske (NB II)
  • Sajóbábony VSE (NB III)-Taksony SE (NB III)
  • Soroksár SC (NB II)-Békéscsaba 1912 Előre (NB II)

Köszönjük, hogy minket olvasol minden nap!

Ha szeretnél még sokáig sok ilyen, vagy még jobb cikket olvasni az Indexen, ha szeretnéd, ha még lenne független, nagy elérésű sajtó Magyarországon, amit vidéken és a határon túl is olvasnak, akkor támogasd az Indexet!

Tudj meg többet az Index támogatói kampányáról!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?