Aliz
6 °C
14 °C

Mondtam nekik, hogy tusoljanak le

2018-07-02T195739Z 301774437 RC1FE9514B40 RTRMADP 3 SOCCER-WORLD
2018.07.03. 10:02

A japán válogatott 0-2-ről kapott ki 3-2-re Belgiumtól a futball-világbajnokság nyolcaddöntőjében. Az utolsó gólt, a második félidő ráadásában, a 94. percben kapták a japánok, akik sokként élték meg a kiesést.

A játékosok közül többen térdre rogytak és sírtak a lefújást követően, az öltözőben pedig csak álldogáltak, és nem tudták, mitévők legyenek, írja az MTI.

2018-07-02T195715Z 2005846242 RC1645E93180 RTRMADP 3 SOCCER-WORL

„Mondtam nekik, hogy tusoljanak le" – mondta Nisino Akira szövetségi kapitány, aki bevallotta, hogy le van sújtva, nem számított rá, hogy a jó kezdés után, így végződik a meccs.

„Vezettünk és a kezünkben volt a győzelem, nem vártam ilyen végeredményt. Szembesültünk a belga keret mélységével és Belgium erejével. Ezt éreztem a lefújáskor" – mondta Nisino Akira.

„A mérkőzésen úgy éreztem, nincs különbség a két csapat között. A játékosaim az egész torna alatt nagyon pozitívak voltak, sokkal inkább, mint korábban. Még egy olyan csapat ellen is, mint Belgium. De mégis volt különbség" – mondta a kapitány, aki egyelőre nem tudja, hibázott-e a hétfői találkozón, kezében tartotta-e az irányítást.

„Két góllal vezettünk, és mégis kikaptunk. Nem a játékosokon múlott. Talán én vesztettem el az irányítást. Amikor Belgium belőtte a harmadik gólját, magamat okoltam, és megkérdőjeleztem a taktikámat."

Köszönjük, hogy minket olvasol minden nap!

Ha szeretnél még sokáig sok ilyen, vagy még jobb cikket olvasni az Indexen, ha szeretnéd, ha még lenne független, nagy elérésű sajtó Magyarországon, amit vidéken és a határon túl is olvasnak, akkor támogasd az Indexet!

Tudj meg többet az Index támogatói kampányáról!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?