![](https://indexadhu.hit.gemius.pl/redot.gif?id=nSCbubuYpDWJZLZs0TssLrbt33Lk5kbipuiZrkg89G3.g7/stparam=xbrthjqpwp/fastid=iqxkuwfcditpsobpxffawmnxommq/nc=0)
Az NB II.-ben lőtt győztes gólt a Fradi korábbi kapusa
A Nyíregyháza Spartacus 4-3-ra győzött az FC Ajka otthonában a labdarúgó NB II. ötödik fordulójából elhalasztott, szombaton pótolt mérkőzésén, amin különleges pillanatot is láthattak a nézők, ugyanis az egyik kapus is betalált.
A nem mindennapi találatot Jova Levente, az NB I.-es Ferencváros egykori játékosa szerezte a 80. percben, büntetőből, ez ráadásul győzelmet is ért a Spartacusnak.
Jova büntetője 1:45:10-től látható az Ajkai Szó közvetítésében.
A mérkőzést eredetileg augusztus 25-én rendezték volna, ám akkor a heves esőzések miatt nem tudták megtartani, írja az MTI.
A 27 éves Jova 2017-ben igazolt a Fraditól a Nyíregyházához, miután egy ideig a Soroksárnál is volt kölcsönben.
Eredmény
- FC Ajka-Nyíregyháza Spartacus 3-4 (2-3)
- Az élcsoport: 1. Budafok 15 pont/7 mérkőzés (15-6), 2. Csákvár 15/6 (12-9), 3. ETO FC Győr 14/7
![](https://indexadhu.hit.gemius.pl/redot.gif?id=nSCbubuYpDWJZLZs0TssLrbt33Lk5kbipuiZrkg89G3.g7/stparam=xbrthjqpwp/fastid=iqxkuwfcditpsobpxffawmnxommq/nc=0)