![](https://indexadhu.hit.gemius.pl/redot.gif?id=nSCbubuYpDWJZLZs0TssLrbt33Lk5kbipuiZrkg89G3.g7/stparam=xbrthjqpwp/fastid=iqxkuwfcditpsobpxffawmnxommq/nc=0)
A Mezőkövesd 2-1-re nyert a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati játéknapján, ezzel első sikerét aratta a mostani szezonban. A vendéglátó Tolna megyeiek harmadik bajnokijukat sem tudták megnyerni, mérlegük egy döntetlen és két vereség.
A játék képe alapján kiegyenlített volt az első félidő, de a gólszerzésben csak a vendégek jeleskedtek. A Mezőkövesd agresszívan kezdett, és azután sem vett vissza jelentősen, hogy egy átlövésből szerzett találattal vezetéshez jutott.
Vezet a Mezőkövesd a Paks otthonában.Brutális Berecz-bombával vezet a Mezőkövesd Pakson. Nagyon eltalálta a labdát a 24 éves középpályás, más kérdés, hogy a hazaiak egy pontrúgás után készülhettek volna arra, hogy Berecz Zsombornak kivételes a rúgótechnikája.
Posted by M4Sport on Saturday, August 29, 2020
A paksiak is próbálkoztak becsülettel, de elpuskázták helyzeteiket, miközben kövesdi részről Cseri is gólt szerzett, újfent egy parádés átlövésből, áll az MTI összefoglalójában.
Cseri Tamás gólja a Paks ellen.A mezőkövesdi játékosok csak nagy gólokat képesek lőni: Berecz Zsombor után Cseri Tamásnak is elsült a lába. Lehet, hogy a forduló gólja lesz? A mérkőzést itt nézheted élőben: https://bit.ly/2D8B0nM
Posted by M4Sport on Saturday, August 29, 2020
A szünet és a térfélcsere után egy ideig nem történt igazán említésre méltó esemény, majd a kettős cserével felfrissített házigazdák Böde közeli fejesével szépítettek, a hajrához közeledve pedig a kapufát is eltalálták. A lefújásig a paksiak nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, de nem jártak sikerrel.
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (0-2)
- Paks, 1398 néző, v: Káprály
- gólszerzők: Böde (65.), illetve Berecz (17.), Cseri (36.)
- sárga lap: Szabó J. (47.), illetve Eperjesi (28.)
![](https://indexadhu.hit.gemius.pl/redot.gif?id=nSCbubuYpDWJZLZs0TssLrbt33Lk5kbipuiZrkg89G3.g7/stparam=xbrthjqpwp/fastid=iqxkuwfcditpsobpxffawmnxommq/nc=0)