Magyarország
2024.10.14. 22:04
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • 59’

A bosnyák szöglet után, ha nem is könnyedén, csak felszabadul a magyar kapu, majd indul a kontra...

• 57’

Nagy Zsolt bel oldali beadása után Vargát billentik fel a 16-oson belül, de ezúttal nem szólt a síp – tegyük hozzá, fordítva mi is erősnek éreztük volna.

• 54’

Fiola szabálytalansága után bosnyák pontrúgás jött, nem tudtunk felszabadítani, Dzeko fejesénél viszont óriásit védett Dibusz.

• 50’
    értékesített 11-es | Magyarország | második félidő
    0
    2 Magyarország Szoboszlai Dominik (10)
    50’

Szoboszlai a végrehajtó, magabiztosan lőtt a jobb alsóba! 0–2

• 49’

Nagy Zsolt és Omerovic küzdött óriásit, majd a csereként beállt bosnyák akasztja a felcsútit. Büntető!

• 47’

Kanyarítása végül nem veszélyes.

• 47’

Ezúttal sem a mieinké a kezdés.

• 46’

Nikitscher gyorsan szabálytalankodik.

• 45’
    csere | Bosznia-Hercegovina | félidő
    Jusuf Gazibegovic (4) Bosznia-Hercegovina
    Omerovic Bosznia-Hercegovina
    45’

A szünetben cserélnek a bosnyákok, nálunk nincs változás.

• 45’

Németország–Hollandia 45 perc után 0–0.

• 45’

Az első percek visszafogottabb kezdése óta irányít a magyar válogatott, amely kilenc helyzetéből egyet értékesítve megérdemelten vezet a szünetben.

• 45’

Így nincs ziccer, majd jön a bosnyák kontra, Dzeko fekteti el Orbánt, majd lőtt a léc fölé.

• 45’

• 39’

Nyolc sikertelen meccs után talált be ismét a magyar csapatkapitány, a 49. válogatott fellépésén a 13. gólját jegyezte.

• 38’
    gól | Magyarország | első félidő
    0
    1 Magyarország Szoboszlai Dominik (10)
    38’

Ez viszont már bent van! Nem kellett sokat várni az újabb gólkiáltásra, és ez már valóban az: Nagy Zsolt a hollandok elleni meccs után ismét gólpasszal jelentkezik, Szoboszlai Dominik pedig laposan a kapuba lő. 0–1

• 38’

Faultgyanús szerelés Orbántól, majd Sallai indult meg és lőtt óriási erővel 20 méterről, a háló remeg, de csak azért, mert a bal felső melletti hálótartó rudat találta el.

• 36’

Bicakcic esett nagyott Bolla mellett az ötösünkön belül, elsőre nem tűnt annak, és nem is vizsgálták.

• 35’

Nagyon alányúlt a liverpooli középpályás, már a lövésnél érezte, hogy ez sok lesz, jócskán fölé is ment.

• 34’

Szoboszlai fordult le védőjéről, ezzel a lendülettel fel is rúgták a kaputól 20 méterre, kissé jobbról.

• 33’

Sallai jobb oldali keresztlabdáját a hosszún érkező Nagy Zsolt felugorva próbálja meg kapu felé lőni, végül kapu fölé lőtt.

• 32’

Ha kicsit dadogott is a labda az újabb bosnyák szabadrúgás után, azért végül csak Dibusznál kötött ki.

• 30’

Bolla jobb oldali beadása mindenkinek kissé hosszú lett középen, így nincs újabb helyzet.

• 26’

Egy kirúgásból hamar eljutottak a hazaiak a magyar védekező harmadig, de a bal oldali beadást szépen kaparintotta meg Dibusz.

• 25’

Kár, hogy Botka erőszakos labdaszerzését már lefújták Sallai lövése előtt.

• 24’
    sárga lap | Bosznia-Hercegovina | első félidő
    Nikola Katic (18) Bosznia-Hercegovina
    24’

A félpályánál rúg bele Sallaiba, ezért sárgát kap, így lemarad a következő meccsről.

• 22’

A Budapesten is remeklő kapus Varga Barnabás lefejelt labdájára repült ki, így Sallai nem került ziccerbe. Kár érte!

• 19’

Nagy Zsolt bal oldali beadását Sallai Roland próbálta akkrobatikus mozdulattal a kapuba juttatni, de a labda jócskán fölé szállt. Ez már az ötödik magyar próbálkozás volt.

• 15’

Hátra zárva szerzett labdát a térfél közepén a bal oldalon, a játékvezető szerint ugyanakkor szabálytalanul. A végeredmény ugyanaz, mint előbb, könnyedén mentettek a védők a beadást követően.

• 14’

Hajradinovic készítette vissza lövésre Tahirovicnak, aki 18 méterről, csúszva a hosszú alsó mellé lőtt. Dibusz azért érezte, hogy ez kifelé kanyarod.

• 13’

Szoboszlai szögletét Dzeko csúsztatja meg saját ötösénél, Bolla a 16-os jobb sarkáról óriási bombát eresztett meg, Vasilj védett, majd a kipattanó után Fiola próbálkoza szállt fölé.