Hibátlanul zárt a Győr a kézi BL-ben

2012.11.17. 18:19

A Győr hazai pályán 37-26-ra nyert szombaton a Kolozsvár ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek zárófordulójában, így százszázalékos mérleggel várhatja a középdöntő keddi sorsolását.

A szünetig háromgólos előnyt szerzett a hazai csapat, ráadásul a kolozsváriak magyar kapusát, volt győri Petróczi Viktoriát piros lappal végleg kiállították egy hosszú indításnál történt ütközést miatt.

A fordulás után sokáig nem tudott ellépni a Győr, az utolsó negyedórában azonban nagyszerű játékkal fokozatosan felőrölte riválisa ellenállását, és 11 gólos különbséggel nyert.

Női BL, 6. (utolsó) forduló:

B csoport:
Győri Audi ETO KC-Cluj (román) 37-26 (17-14)
a magyar csapat gólszerzői: Szepesi 7, Löke, Kovacsics 5-5, Lekic 4, Hornyák, Radicevic, Amorim 3-3, Görbicz 2, Orbán 2, Rédei-Soós, Tervel, Korsós 1-1