Ilyen durva összeomlás még sohasem volt

2015.02.16. 09:29

A tavalyi férfi kézilabda-BL-ben a macedón Metallurg Szkopje a legjobb nyolc között esett ki a későbbi döntős Kiellel szemben.

Az idén már a csoportkörben összejöttek, azzal a hatalmas különbséggel, hogy a Metallurg jelentősen meggyengült szezon közben. A továbbjutásra már a vasárnapi meccsen sem volt esélyük, de arra azért senki számíthatott, hogy az első félidőt három góllal fogják lehozni.

Miután a tizedik percben még 3-3 volt, a félidő 17-3-as német vezetéssel zárult. A második félidő is német góllal kezdődött, után azonban megtört a jég. A végeredmény 35-16 lett.

A Kiel ezzel a győzelemmel biztosan csoportelső a Veszprémhez hasonlóan, vagyis egymással csak a legjobb négy között találkozhatnak. A másik két csoportelső az utolsó forduló eredményétől függetlenül: Kielce és a Barcelona.