A Balatonfüred nyerte a bronzérmet a Magyar Kupában

2019.04.07. 15:40

A Balatonfüred egy parádés hajrával 21-20-ra legyőzte a Dabast, és megnyerte a férfi kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzését vasárnap. A Szeged - Veszprém döntő 16.00-kor kezdődik.

A Dabas sokkal jobban, pontosabban kézilabdázott a mérkőzés elején, 9-5-re is vezetett, mielőtt a balatonfürediek felvették a mérkőzés ritmusát. Az első játékrész végén már kiegyenlített volt a mérkőzés, de a Balatonfüred csak 13-10-re tudott feljönni.

A második félidőt is jól kezdte a Dabas, de egy 10 perces gólcsend után a Balatonfüred fokozatosan átvette a mérkőzés irányítását. Az utolsó 18 percet 6-2-re hozták a fürediek, és végül egy góllal meg is nyerték a mérkőzés. Ez volt BKSE negyedik bronzérme a kupában.