A Dunaújváros nyerte a női vízilabdarangadót

2009.02.28. 21:02

Az éllovas Dunaújváros nyerte két góllal a bajnoki címvédő Honvéd elleni szombati rangadót a Vodafone női vízilabda ob I - 1-4. helyért zajló - középszakaszában. A Fabó Éva Sportuszodába kilátogatók a kedvencek látványos nyitányának lehettek szemtanúi, hiszen a hazaiak meg sem álltak 5-0-ig. Ám csaknem ugyanennyire hatásosnak bizonyult a vendégek feléledése, akik a második negyedben 6-4-re zárkóztak fel, majd a harmadikban még közelebb kerültek (6-5), egyenlíteniük azonban nem sikerült. A vendéglátók végül is biztosan harcolták ki a győzelmet.

Eredmény: DF-ELCO-DVCSH - Domino Honvéd 10-8 (5-0, 1-4, 3-2, 1-2) a legeredményesebb góldobók: Benkő N. 3, Brávik F., Primász, Szűcs 2-2, illetve Keszthelyi 3, Takács 2