546 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

Szenvedtek a magyar csapatok az Európa-ligában

2020.08.27. 18:30 Módosítva: 2020-08-29 09:50:05
13
A Fehérvár csak tizenegyesrúgások után győzte le az ír Bohemianst, a Felcsút simán kikapott Svédországban. A Honvéd hosszabbításban, egy öngólnak köszönhetően jutott tovább.
Hétvégi haveri focimeccsek hangulata a kupaelődöntőben

2020.05.24. 15:34 Módosítva: 2020-05-25 07:26:42
96
Csak kevesebb ordibálással. Szombaton újraindult a futballélet itthon, a zárt kapus MTK-Honvédon pedig ott volt Deutsch Tamás és Szijjártó Péter is, de nem együtt szurkoltak. Megnéztük, milyen egy kupaelődöntő két hónap szünet után, nézők nélkül.
Megvárja az UEFA, amíg valaki meghal?

2019.08.06. 17:05 Módosítva: 2019-08-26 18:20:54
218
Az UEFA elutasította a Honvéd óvását, pedig a románok elleni meccs vége biztosan nem a sportról szólt. Groteszk, ha 4 perc jogosultan játékért keményebb büntetés jár, mint a félelemkeltő hangulatért és a bíró megdobásáért. Mindenképp le kell játszani a focimeccset? Durva példák igazolják, hogy igen.
Mindhárom magyar futballklub kiesett az Európa Liga második körében

Index
2019.08.01. 18:19 Módosítva: 2019-08-01 23:05:07
2059
A Debrecen 4-1-re kapott ki otthon a Torinótól, 7-1 az összesítés. A Fehérvárt a visszavágón 2-0-ra verte a Vaduz. A Honvéd kétszer is 0-0-t játszott a Craiovából, végül büntetőpárbajban maradt alul a botrányosra sikerült meccsen.