Keresés

282 találat az Indexről, és 10 a környékéről.

2019. december 5., 13:46

Kubatov szerint ez volt a Fradi aranyéve Kubatov szerint ez volt a Fradi aranyéve

Sajnálják az Európa Ligában "elbukott" 380 ezer eurót. A vezetés szerint nem biztos, hogy az a cél, hogy magyar játékosokkal legyen tele a klub.
Dráma, a 96. percben fogták meg a Fradit: 2-2

2019.11.28. 21:10 Módosítva: 2019-12-01 23:48:44
505
11-est hibázott, majd a 91. percben 11-est lőtt be a Ferencváros, de két perc emberhátrányt sem tudott kihúzni az Espanyol ellen. Győzni kell Bulgáriában az Európa Liga-továbbjutásért.

2019. november 7., 20:48
  • Percről percre

Ziccerek voltak, gól nem a Fradi–CSZKA-n Ziccerek voltak, gól nem a Fradi–CSZKA-n

Blažič pár méterről a kapu helyett a kapust találta telibe, pedig a győzelem is meglehetett volna a Fradinak. A túloldalon Dibusz újabb bravúrokkal folytatta, a budapesti 0-0-val a magyar bajnok négy pontot szerzett a CSZKA ellen, és négy forduló után a továbbjutás közelébe került az Európa Ligában.

2019. október 24., 18:42

CSZKA Moszkva–Ferencváros CSZKA Moszkva–Ferencváros

Kivételesen az oroszok fáradtak el az utolsó 10 percre, a pillanatokkal korábban beállt Varga Roland élete legkönnyebb góljával döntött. A Fradi győzött Moszkvában az Európa Liga harmadik körében.

2019. október 3., 18:45

Ferencváros–Ludogorec Ferencváros–Ludogorec

A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.
Espanyol–Ferencváros

2019.09.19. 20:45 Módosítva: 2019-09-22 19:27:06
119
Értékes döntetlennel kezdte az Európa Liga csoportkörét a Fradi, ami az utolsó 30 percben óriási nyomás alatt játszott az Espanyol otthonában. A spanyolok gyors öngóllal kerültek hátrányba, a második félidőben végig rohamoztak, de fordítani nem tudtak.

2019. augusztus 29., 19:46

Ferencváros–Sūduva Ferencváros–Sūduva

Két büntetővel nyert 4-2-re a Ferencváros az EL-rájátszás visszavágóján. A magyar bajnok fordítani tudott az első félidőben, majd egy litván kiegyenlítés után lényegében azonnal visszavette a vezetést, hogy aztán a 96. percben eldöntse a párharcot.
Ferencváros–Dinamo Zagreb

Pál Tamás
2019.08.13. 19:46 Módosítva: 2019-08-13 22:27:55
288
A Dinamo Zagreb a horvátországi 1-1 után megrázta magát, és 4-0-s kiütéssel ejtette ki a magyar bajnokot a Bajnokok Ligája selejtezőjéből. A Fradi az Európa Ligában küzdhet tovább a csoportkörbe jutásért.

2019. augusztus 6., 19:42

Dinamo Zagreb–Ferencváros Dinamo Zagreb–Ferencváros

A Fradi nagy nyomás alatt volt a hajrában, de a horvátok ziccerből sem találtak be, így maradt a Fradi szempontjából nagyon kedvező 1-1. A BL-selejtező harmadik körének visszavágóján már a garantáltan az Európa Liga-csoportkörbe jutás lesz a tét Budapesten.
Ferencváros–Ludogorec

2019.07.10. 19:45 Módosítva: 2019-07-10 22:07:26
136
Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.