255 találat az Indexről, és 10 a környékéről.

Ferencváros–Dinamo Zagreb

2019.08.13. 19:46 Módosítva: 2019-08-13 22:27:55
288
A Dinamo Zagreb a horvátországi 1-1 után megrázta magát, és 4-0-s kiütéssel ejtette ki a magyar bajnokot a Bajnokok Ligája selejtezőjéből. A Fradi az Európa Ligában küzdhet tovább a csoportkörbe jutásért.
Dinamo Zagreb–Ferencváros

2019.08.06. 19:42 Módosítva: 2019-08-06 23:58:55
214
A Fradi nagy nyomás alatt volt a hajrában, de a horvátok ziccerből sem találtak be, így maradt a Fradi szempontjából nagyon kedvező 1-1. A BL-selejtező harmadik körének visszavágóján már a garantáltan az Európa Liga-csoportkörbe jutás lesz a tét Budapesten.
Ferencváros–Ludogorec

2019.07.10. 19:45 Módosítva: 2019-07-10 22:07:26
136
Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.
Ma már az van bennem, miért ne vállaljam be?

2018.10.06. 12:20 Módosítva: 2018-10-08 19:19:46
120
Nagy Ádám, a legjobb magyar középpályás egy év NB I. után a világ egyik legerősebb bajnokságába került. Álomszerű első szezon után rémálomszerű második következett, de nem menekült haza, inkább melózott és felállt. Inzaghi az edzője, Ronaldo ellen játszott, vele kezdett el nyerni a Bologna. Interjú.