Keresés

31 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

2016. szeptember 19., 11:53

Újabb magyar dobogó a ralikrossz-Eb-n

Lajos Gyula is odatette magát Barcelonában. Szabó Krisztiánt baleset ütötte ki a döntőben, de mindig van esélye az 1600-as Eb-címre.
Százon verik az F1-autókat is, még jó, hogy imádják

2015.10.26. 17:52 Módosítva: 2015-11-02 15:44:46
Már sztárpilóták is nyomulnak kipróbálni a leglátványosabb és leggyorsabban fejlődő motorsportot, a ralikrosszt, ami a rali, az épített pályás versenyek és a hétköznapi őrület keresztezése. Bivalyerős kocsik, ugratások, ütközések, látvány mindenek felett.

2014. május 4., 13:02

Kiss Pál most a 7. lett

A japán Szato megint leautózta a mezőnyt, a 8. hyleről lett első az Auto GP-ben, Kiss Pál a harmadik helyen is állt.

2010. április 7., 19:23

Angliában nyert futamot, eljuthat az F1-ig? Angliában nyert futamot, eljuthat az F1-ig?

Kiss Pál Tamás a brit Forma-Renault-ban győzött, ahonnét Hamilton és Raikkönen indult. Korábban magyarnak ilyen nem sikerült, csapata áradozik róla, májusban Miskolcon érettségizik.