76 találat az Indexről, és 19 a környékéről.

2016.01.23. 00:45 Módosítva: 2016-10-19 08:04:01
Már három hete tart az oregoni lázadás, amelyben néhány tucat fegyveres elsáncolta magát egy természetvédelmi területre. Miért pont oda? És miért nem füstölik ki őket onnan? És mi köze az egésznek a mormon szuperhőshöz?

2015 február 13., 14:18

Mi lesz az Alabamával? És az Oregonnal? És miért jósoltunk ilyeneket?

Emésztettük egy kicsit a pontosan egy hónapja véget ért egyetemi szezont, megvártuk, melyik csapat toborozza össze a legnagyobb tehetségeket, és magunkra húztuk a vizes lepedőt, hogy miket is jósoltunk az idény előtt, mi lett ebből, és mi várható a következő évre.  SEC Bár óvatosan álltunk ahhoz a szezon előtti feltételezéshez, hogy nem lesz SEC-csapat a döntőben, végül mégis így lett, az Alabama Crimson Tide bejutott a playoffba, ahol aztán az ellenállhatatlan Ohio State elintézte. A Bamánál lesznek távozók az offense-ben, de láttunk már ilyet, a legnagyobb gond a secondaryvel volt az idényben, erre kell kitalálni valamit, mert Landon Collins is elmegy, érkezett viszont az óriási tapasztalattal rendelkező Mel Tucker edzőnek az NFL-ből.

2015 január 13., 10:43

A legvalószínűtlenebb bajnokcsapat az Ohio State

Az Ohio State Buckeyes a legjobb indok, hogy mennyire jó ötlet volt bevezetni a rájátszást az egyetemi amerikaifutball-bajnokságban: a tavalyi rendszerben a Urban Meyer bajnokcsapata nem is játszhatott volna döntőt (ott még az első két kiemelt automatikusan ment a döntőbe), az idén debütált playoffban viszont előbb az Alabamát majd a a döntőben az Oregont gyűrték le 42-20-ra.

2015 január 12., 19:36

Mariota királyként távozhat

Marcus Mariota a college királyaként nevezhet be a 2015-ös NFL-draftra, ehhez a Heisman-trófea után még egy lépést kell megtenni, az éjszakai döntőn megverni az Ohio State-et.

2014 december 7., 12:30

Most légy okos, Playoff Committee

Három csapat helye abszolúte vitathatatlan a playoffban, hiszen az Alabama, az Oregon és a Florida State is megnyerte saját főcsoportját, utóbbi ezzel továbbra is veretlen maradt, és hiába csúsztatták vissza a múlt héten a negyedik helyre, alighanem ez nem marad így ma estére. Az Alabama (42-13) és az Oregon (51-13) nagyon meggyőző volt, a Florida State-nek már megint küzdenie kellett (37-35), de most legalább egy valóban minőségi ellenfél ellen. Eddig tiszta sor az egész, a gond az utolsó, negyedik helynél kezdődik.

2014 december 5., 13:16

Az Alabama ezt már nem szokta elrontani

PAC-12 Döntő
#7 Arizona Wildcats (10-2) – #2 Oregon Ducks (11-1)
12.06., 02.00, Levi's Stadium Elég komoly téttel bír majd a Pac-12 döntő, és egyáltalán nem a főcsoport elsőségére értjük ezt.

2014 december 1., 10:57

Csak egyvalaki menthet meg a ráklábtolvajtól és társaitól

Jó, hogy újra látunk Nincs nagy matek az első három helyezett között az egyetemi bajnokságban, nyertek a hétvégén, és ha nyernek a saját főcsoportdöntőjükben is, akkor maradnak is a Playoffban. Az Alabama a valaha volt legtöbb pontot hozó Iron Bowlban 55-44-re verte az Auburnt, tuti, hogy marad az első helyen. Az Oregon szétverte a Civil Warban az Oregon State-et, de a 47-19 sem lesz elég ahhoz, hogy megelőzzék a Crimson Tide-ot. A Forida State megint szenvedett, de megint nyert, bár egyre kevésbé meggyőzőek ezek a winek.

2012 december 12., 06:17