VÉGE H csoport
90+8'
Uruguay 2
Zöld-foki Köztársaság 2
VÉGE G csoport
90+10'
Új-Zéland 1
Egyiptom 3
június 22. 19:00 J csoport
'
Argentína
Ausztria
június 22. 23:00 I csoport
'
Franciaország
Irak
Csapat
M
Gy
D
V
Lg
Kg
P
2
2
0
0
3
0
6
2
1
0
1
2
2
3
2
0
1
1
2
3
1
2
0
1
1
1
3
1

Nagyot álmodtak a budapesti képviselők

2009.01.29. 21:02
A Fővárosi Közgyűlés csütörtökön elfogadta Budapest 2020-ig szóló közlekedési fejlesztési tervét. Rengeteg új metrómegálló van benne.

2020-ig a következő közlekedési fejlesztéseket javasolja Budapest közgyűlése csütörtöki határozata alapján: Budán és Pesten is legyen a most tervezettnél is hosszabb a 4-es metró. Járjon 5-ös metró Csepel és Kaszásdűlő között az Astoria érintésével. A 3-as metró menjen ki Káposztásmegyerig. Kössék össze a 2-es metrót a gödöllői HÉV-vel.

Épüljön két új körút a pesti oldalon. Az 50-es villamos menjen ki Ferihegyre. A fogaskerekű pedig a Moszkva térig járjon. A Rkóczi úton és az Erzsébet hídon ismét járjon villamos. Az 1-es, 2-es és 3-as villamosak is hosszabb úton járjanak.

A terveket Hagyó miklós MSZP-s főpolgármester-helyettes szerint érdemes lesz félévente, évente átnézni. A koncepciónak elvi jelentősége van, kötelezettségvállalást nem jelent, inkább csak irányt ad, hogy mit fejlesztene szívesen a főváros.