Vendel
19 °C

Talmácsi 7. az első edzésen Japánban

2009.04.24. 09:48
Szoros volt a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíjának első 250 kcm-es szabadedzése, Marco Simoncelli nyert Aojama és Bautista előtt, Talmácsi Gábor hetedik lett.

Talmácsi Gábor a hetedik lett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíjának első 250 kcm-es szabadedzésén, az edzést Marco Simoncelli nyerte. A motogphirek.hu beszámolója szerint az olasz versenyző több mint fél másodperccel előzte meg a második Aojamát.

A szabadedzés izgalmasan alakult, végig nagy harc folyt a legjobb helyekért Simoncelli, Bautista, Pasini, Aojama és Barbera között. A verseny erősségét jól jelzi, hogy Talmácsi volt ötödik, majd nyolcadik is, hetedik helye jó eredménynek számít.

Végül Simoncelli lett a leggyorsabb 1.53.093-as idővel, mögötte Aojama és Bautista került az első háromba. A negyedik Pasini lett, őt Barbera követi, a hatodik leggyorsabb kör De Rosaé. Talmácsi mögé még Di Meglio, Locatelli, Debon fért be az első tízbe.

A kategória második szabadedzését szombaton, magyar idő szerint 4:05-től, időmérőjét pedig 8:05-től rendezik, a futam vasárnap 6:15-kor kezdődik.