Ezt csináld meg az Anzsi ellen, Tchami!

2012.07.13. 09:55

A Honvéd kettős győzelemmel, kapott gól nélkül ment tovább az albán Flamurtari ellen az Európa Ligában. Nem csodálkoznánk, ha a kispestiek kameruni futballistájáé lenne az egész forduló legszebb gólja.

A '80-as években szebb napokat is megélt albánok már hazai pályán is 1-0-ra kikaptak. A budapesti visszavágó első félidejében kapufát lőttek, de gólt nem, Vernes viszont betalált kispesti oldalról. Az 57. percben aztán jött Tchami, a bal oldalon kapta a labdát, ballal tologatta befelé, amíg lövőhelyzetbe nem került. A többi magáért beszél, Robben sem csinálta volna jobban. 2-0, összesítésben 3-0.

A 2. fordulóban Dzsudzsák Balázs volt csapata, a milliárdos Anzsi Mahacskala jön Tchamiéknak, ott sem ártana pár hasonló mozdulat, mert az már keményebb dió lesz.