Tas, Anasztázia
1 °C
8 °C

Lazovics kezdeményezte szerződésének felbontását

2018.09.19. 08:46

Danko Lazovic, a MOL Vidi FC szerb labdarúgója kezdeményezte szerződésének megszüntetését. Mindezt a székesfehérvári klub jelentette be hivatalos oldalán.

A hétfői nap folyamán Danko Lazovic formálisan is jelezte klubunk felé, hogy karrierjének befejezése miatt szerződésének megszüntetését kezdeményezi. A MOL Vidi FC a támadó kérését tiszteletben tartva ezt elfogadta. A következő napokban a szerződés megszüntetésének részleteit is rendezni fogja klubunk és a játékos.

A 35 éves támadó korábban többek között a belgrádi Partizan, a Feyenoord, a PSV és a Zenit csapatában játszott. 2016 nyarán igazolt Székesfehérvárra, azóta 80 mérkőzésen 29 gólt szerzett és ugyanennyi gólpasszt adott, 2017-ben pedig megkapta az NB I legjobb játékosának járó elismerést.

Nagy érvágás ez a csapatnak, ami csütörtök este a BATE-val játssza első mérkőzését az EL csoportkörében.