Párosban nyert trófeát Bondár Anna

2024.02.24. 19:29
Bondár Anna a svájci Celine Naeffel győzött a párosok között a Portóban zajló, 75 ezer dollár összdíjazású kemény pályás ITF-tenisztorna döntőjében.

A világranglistán 120., 26 éves magyar játékos a nap folyamán egyesben épp Naef ellen harcolta ki a döntőbe jutást.

Párosban Francisca Jorge és Matilde Jorge várt rájuk a fináléban, a portugál kettős 3:1-es vezetése után fordítani tudtak Bondárék, és 41 perc alatt szettelőnybe kerültek.

A második játszma ugyanennyi ideig tartott, ezúttal azonban a hazai testvérpár bizonyult jobbnak. Így következett a döntő rövidítés, amelyben három mérkőzéslabdát hárítva kerekedtek felül Bondárék, írja az MTI.

Tenisz

ITF-torna, Porto

Eredmény, döntő:

Bondár Anna, Celine Naef (magyar, svájci)–Francisca Jorge, Matilde Jorge (portugál) 6:4, 3:6, 11-9 – döntő rövidítés