Keresés

72 találat az Indexről, és a környékéről.

Federer megnyerte 20. Grand Slamjét az Australian Openen

2018.01.28. 14:09 Módosítva: 2018-01-30 10:28:26
Cilic kétszer is ki tudott egyenlíteni a svájci ellen, de 3 óra alatt újból történelmet írt Federer. Izgalmas, döntő szettes meccsen védte meg címét 36 és fél évesen az AusOpenen. Hatodszor nyert Melbourne-ben, ezzel is rekordot állított be.

2017. július 16., 18:57

Federer történelmet írt, nyolcadszor nyert Wimbledonban Federer történelmet írt, nyolcadszor nyert Wimbledonban

A heteken belül 36 éves svájci nagyon magabiztosan győzte le 6:3, 6:1, 6:4-re Marin Cilic-et, akit ápolni kellett. Senki nem nyert még ennyiszer Wimbledonban, ráadásul szettet sem veszítve menetelt végig. Összesen már 19 Grand Slamnél tart Federer.

2012. október 30., 15:22

Cilic kiesett Párizsban

A 13. helyen kiemelt horvát teniszezőt a lengyel Jerzy Janowicz győzte le a második fordulóban.

2011. október 25., 15:50

Cilic nehezen verte Bubkát

A szentpétervári tenisztorna negyedik kiemeltje rövidítésben győzte le az egykori rúdugró fiát.

2011. október 8., 11:16