Sport

Futball

Blogok

Sakkmester
Holnaptól élőben - LIVE! -17:00 - Folytatódik a Meltwater Champions chess tour - V. verseny - 2021-04-21 - 26 - KO szakasz: 04-27 - 05-02
  A sorozat ötödik állomásához érkezett - az előző négy verseny alapszakaszát Magnus Carlsen világbajnok nyerte, de még egyszer sem sikerült a versenyek KO szakaszát győztesen behúznia - So kétszer, Radzsabov és Giri egyszer-egyszer volt versenygyőztes - 17 és 15 éves tinédzserek: Firouzja és  Praggnanandhaa teszik "színesebbé" a tornát - Akik számára túl időigényes a folyamatban lévő világbajnok-jelölti torna most élvezhetik a gyorsabb tempójú sakkot, ahol egy játszmára 15-15 perc és lépésenként +10 másodperc áll a játszófelek rendelkezésére - Továbbra is magyar szívfájdalom, hogy sztársakkozónkat Rapport Richárdot nem látjuk feltűnni a játszók között - Az első forduló kiemelt izgalmat hozható mérkőzései: Carlsen-Karjakin, Nakamura-Mamegyarov, Firouzja-So, Duda-Praggnanandhaa - és a pénzről is essen szó: A verseny összdíjazása 100 ezer dollár - ebből a győztes 30 ezret visz haza.
Tommy autosport
Pirelli gumik a Horvát rallyra
A szezon nyitó havas, jeges, aszfaltos Monte-Carlo rally és az azt követő full havas Arctic rally után a hétvégén következő full aszfaltos Horvát rally VB futamra a képen látható versenygumikat szállítja a Pirelli.