460 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

7-2-es Bayern-győzelem Londonban

2019.10.01. 23:47 Módosítva: 2019-10-02 17:01:36
31
A nagy nevek nyertek a futball-BL-ben kedden, kivétel a Real Madridot. A németeknél új sztár tűnt fel, négy gólt szerzett.
Az ollózókirály robotember nem játszik többé

2019.07.20. 23:36 Módosítva: 2019-07-21 20:57:46
500
Több gólt lőtt a Premier League-ben, mint Fernando Torres vagy Ronaldo, több gólpasszt adott, mint Paul Scholes. Mégsem ismerték el soha úgy, mint kellett volna. Pedig még humora is van. Visszavonult a futballklasszis Peter Crouch.
BL-döntő: Tottenham–Liverpool

2019.06.01. 20:44 Módosítva: 2019-06-02 16:34:00
92
Egy korai tizenegyessel és egy kései lövéssel nyerte hatodik Bajnokok Ligáját a Liverpool. A Tottenham a 2. perctől hátrányban játszott, helyzetekig jutott csak, de megtörni nem tudta a Liverpoolt.

május 8., 20:53
  • Percről percre

Ajax-Tottenham 2-3 Ajax-Tottenham 2-3

Döbbenetes fordítás megint. A Liverpool után a Tottenham is három gólt rúgva a második félidőben jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe. 2008 után lesz megint angol házidöntő.
Tottenham–Ajax

Index
2019.04.30. 20:48 Módosítva: 2019-05-01 07:26:30
11
A holland klub uralta az első félidőt, Van de Beek 15. percben szerzett találata juttatta őket lépéselőnybe. A Tottenham dominált a második félidőben, de ziccerig nem jutott.
4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t

2019.04.17. 23:44 Módosítva: 2019-04-20 12:15:42
184
10 perc után 2-2 volt minden idők talán legőrültebb BL-meccse, a 93.-ban a videó vette el a ManCity továbbjutást érő gólját. Porto-Pool 1-4, Barca-Liverpool és Tottenham Hotspur-Ajax elődöntő jön.

április 17., 20:43

ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben

Négy gól az első 10 percben, a City berúgta a negyediket, ami a továbbjutásához kellett, de a Spurs szépített. A 93.-ban les miatt vettek el gólt a Citytől, azzal ők jutottak volna tovább. Porto-Liverpool 1-4, a Spurs és a Pool elődöntős.
Tottenham-Manchester City

Index
2019.04.09. 20:43 Módosítva: 2019-04-09 23:23:16
37
Egy nem túl emlékezetes meccsen a Tottenham legyőzte a 11-est hibázó Manchester Cityt, amely január 19-e óta először veszített tétmeccset. A Spurs másodszor is nyert új stadionjában.