Keresés

486 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

2019. október 1., 20:55
  • Percről percre

Tottenham-Bayern 2-7 a Bajnokok Ligájában Tottenham-Bayern 2-7 a Bajnokok Ligájában

Nagy madridi meglepetéssel indult a BL-este, a Real otthon nem tudta megverni a Brugge-t. Este jött Gnabry és a németek nagy meccse Londonban.
Az ollózókirály robotember nem játszik többé

2019.07.20. 23:36 Módosítva: 2019-07-21 20:57:46
500
Több gólt lőtt a Premier League-ben, mint Fernando Torres vagy Ronaldo, több gólpasszt adott, mint Paul Scholes. Mégsem ismerték el soha úgy, mint kellett volna. Pedig még humora is van. Visszavonult a futballklasszis Peter Crouch.
BL-döntő: Tottenham–Liverpool

2019.06.01. 20:44 Módosítva: 2019-06-02 16:34:00
92
Egy korai tizenegyessel és egy kései lövéssel nyerte hatodik Bajnokok Ligáját a Liverpool. A Tottenham a 2. perctől hátrányban játszott, helyzetekig jutott csak, de megtörni nem tudta a Liverpoolt.

2019. május 8., 20:53

Ajax-Tottenham 2-3 Ajax-Tottenham 2-3

Döbbenetes fordítás megint. A Liverpool után a Tottenham is három gólt rúgva a második félidőben jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe. 2008 után lesz megint angol házidöntő.
Tottenham–Ajax

Index
2019.04.30. 20:48 Módosítva: 2019-05-01 07:26:30
11
A holland klub uralta az első félidőt, Van de Beek 15. percben szerzett találata juttatta őket lépéselőnybe. A Tottenham dominált a második félidőben, de ziccerig nem jutott.