Kényszerű csere a bolgároknák, Ivanov húzódott meg, Jomov áll be a helyére.

• 30’

Orbán gólja Bulgária ellen
  • 28’

Váratlan gól, talán mindenkit meglepett, de nekünk kedvezett a szerencse és ahogy mondani szokták ott kell lenni ahol a labda pattog. Willi Orbán jókor volt jó helyen.

• 26’

Kraev készített le középen az üresen érkező Iliev elé, aki 17 méterről centikkel lőtt a bal alsó mellé.

• 19’

Nedelev életerős lövése ezúttal már kaput talált, de a magyar kapus a léc fölé tolta a próbálkozást. A szögletből nem alakult ki veszély.

• 17’
    gól | Magyarország | első félidő
    Bulgária
    0
    1 Magyarország Orbán (6)
    17’

Kalmár szögletére Willi Orbán érkezett remekül, a Leipzig védőjének testéről pedig a bolgár kapuban kötött ki a labda.

• 13’

Sallai indult meg szépen a jobb oldalon, lövésébe azonban beleléptek, szöglet következik.

• 10’

Egyelőre egyik csapat sem kockáztat, valamivel többet volt a labda a hazaiaknál, de helyzetig sem ők, sem a magyar csapat nem jutott.

• 3’

Nedelev önbizalma rendben van, 30-ról küldött kapura egy szabadrúgást, de jócskán elmérte, méterekkel fölé.

• 1’

A fehér mezben játszó bolgárok kezdték a találkozót, a magyar csapat tiszta pirosban futballozik.

• Szakkomentátorunk szerint a Partizan Belgrad játékosa lesz ma a kulcs.

Kellemes hangulatban várom a mai mérkőzést. Egy meccses összecsapás ilyenkor bármi lehet, sajnálom hogy Szoboszlai nem játszik, benne mindig ott van a gól. Hollender Filip lesz szerintem a nap hőse. Nyugodt stadion ideális állapotok az időjárás nekünk kedvez! :) 90 perc után döntetlent várok és hosszabbításban nyerünk. Na de kezdődjön a meccs hajrá magyarok!!!!

• Ahogyan azt olvasóink megszokhatták, ezúttal is szakkomentátor segítségével követjük majd az eseményeket, aki ezúttal a népszerű műsorvezető, a köztudottan nagy futballrajongó Harsányi Levente!

• Marco Rossi szövetségi kapitány azért nem számíthat a Salzburg támadó középpályására, mert az osztrák klub koronavírusos megbetegedések miatt karanténba került. Helyét a remek formában játszó dunaszerdahelyi futballista veszi át, akinek vezérletével a DAC listavezető a szlovák bajnokságban. Meglepetés nincs az együttes összeállításában, amely ezúttal is az olasz szakvezető kedvenc felállásában, azaz három belső védővel lép pályára.

A magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapata: Gulácsi Péter - Lang Ádám, Willi Orbán, Szalai Attila - Fiola Attila, Sigér Dávid, Nagy Ádám, Kalmár Zsolt, Holender Filip - Szalai Ádám, Sallai Roland

• Hamarosan kezdődik a magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki pótselejtezője, az ellenfél Bulgária, a helyszín a szófiai Vaszil Levszki Nemzeti Stadion. Ha Marco Rossi csapata továbbjut, november 12-én az Izland-Románia párharc győztesével már az Eb-szereplésért léphet pályára a Puskás Arénában.