841 találat az Indexről, és 8 a környékéről.

2020.01.22. 15:53 Módosítva: 2020-01-22 18:52:38
34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.

január 21., 20:21
  • Percről percre

Magyarország–Svédország Magyarország–Svédország

A végére szétesett a magyar válogatott a svédek elleni Eb-csoportmeccsen, az utolsó 13 percben gólt sem dobva, 0-6-os sorozattal úszott el a meccs, 18-24 lett a vége.. Az olimpiai selejtező még meglehet a portugálok ellen, az elődöntőbe jutás viszont veszélybe került.

2019. november 19., 20:31

Wales–Magyarország Wales–Magyarország

Wales két helyzetből eldöntötte az Eb-selejtezőt, és kijutott az Eb-re, magyar oldalon kimaradt a legnagyobb ziccer, ami 1-1-re mentette volna az állást. Rossi csapata a korai hátrány után nem sok erőt mutatott, de a Nemzetek Ligájából még meglehet az Eb-indulás.
Horvátország–Magyarország

Pál Tamás
2019.10.10. 20:29 Módosítva: 2019-10-10 23:29:53
616
Az ötödik percben eldőlt a spliti Eb-selejtező, és csak a horvátokon múlt, hogy három gólnál megálltak. Gulácsi büntetőt fogott, Kleinheislert kiállították, de a vereség ellenére maradt némi esély a sikeres Eb-selejtezésre.

2019. augusztus 28., 20:33

Kikapott a női röplabda-válogatott Kikapott a női röplabda-válogatott

Hiába éledtek fel a horvátok ellen a harmadik játszmára, a végén nem sikerült győzni az Európa-bajnokság csoportkörében.