Keresés

73 találat az Indexről, és a környékéről.

A magyar futball kijött a múlt fogságából

2016.06.13. 23:57 Módosítva: 2016-06-14 10:07:17
A csapatszellem válogatottja a magyar, ezt a német Bernd Storck állítja, aki harminc év után nagy tornára juttatta ki a játékosokat. Nem hagyja a negatív gondolkodást, csak védekezéssel semmire sem jutunk. A magyar válogatott bemutatkozik az Eb-n.
Biztosan a harmadik kalapban leszünk az Eb-sorsoláson

2015.11.16. 22:37 Módosítva: 2015-11-17 18:49:10
Az írek kiejtették a pótselejtezőben a bosnyákokat, ezzel vált biztossá a helyünk. Írország, Izland, Wales, Albánia, Észak-Írország, vagy a szlovén, török kettős egyike ellen térhetünk vissza az Európa-bajnokságra.

2015. november 15., 19:35
  • Percről percre

Magyarország–Norvégia Magyarország–Norvégia

Oda-vissza vertük Norvégiát a pótselejtezőn, évtizedek óta nem látott játékkal. Kint Kleinheisler, itthon Priskin hatalmas gólja, meg egy norvég öngól döntött. 44 év után lesz újra Eb-n a magyar csapat!

2015. november 12., 20:25

Norvégia–Magyarország Norvégia–Magyarország

Az először válogatott Kleinheisler László hatalmas góljával vertük Norvégiát Oslóban. A norvégok sokat nyomtak, de a védelem kitartott. A budapesti visszavágó viszont pokolian kemény lesz. 90 percre a 2016-os Európa-bajnokság!

2015. október 18., 11:39

Norvégiát kapta a pótselejtezőre Magyarország Norvégiát kapta a pótselejtezőre Magyarország

Az Olaszország és a horvátok mögött voltak harmadikok. Ennél rosszabb talán nem is jöhetett volna. Legutóbb 1-8 volt a két tétmeccsen, de Egervári csapatát is legyőzték barátságos meccsen 2-0-ra. November 12-én kint kezdünk, vasárnap lesz a visszavágó.
Kikhez lehet még nyúlni a pótselejtezőre?

2015.10.15. 11:19 Módosítva: 2015-10-16 09:25:28
Mind a négy rivális minket akar a vasárnapi sorsoláson, lássuk be, az eddig látottak alapján jogosan. Milyen rejtett tartalékai vannak még a hazai focinak? Nem volt könnyű rátalálni, de egy pici van még azért.
A török, kazah kettős pótselejtezőre tette a válogatottat

2015.10.13. 23:04 Módosítva: 2015-10-17 21:23:55
Van abban némi irónia, hogy legutóbb a franciaországi vb-re, most a francia Eb előtt kell pótselejteznie a magyar futballválogatottnak. Akkor Jugoszlávia két meccsen agyonverte Csank csapatát. Most ekkora zakóra nem, de sokkal könnyebb ellenfélre sem számíthatunk, holott kiemeltek leszünk.
nono
Tíz év elég volt az izlandi futballcsodához

2013.11.13. 21:05 Módosítva: 2016-06-18 13:18:05
Akadémiák nélkül játszanak vb-pótselejtezőt, lelki erejük nagyobb a fizikainál. A horvátok az esélyesek, de ha a hátszeles félidőt jól hozzák, nyerhetnek, mondja az izlandi kapus, Matus Sándor.