Összefoglaló

Percről percre Fucsovics nyerte az első szettet, de utána magabiztosan győzött Federer

A legjobb magyar teniszező, a ranglista 67. Fucsovics Márton a 3. kiemelt Roger Federerrel meccselt az AusOpenen a nyolcaddöntőben
Az első szettben Fucsovics bátran kezdett, kihasználta Federer hibáit, 6:4-re hozta a játszmát
A második elején Federer rákapcsolt, Fucsovics nagyokat küzdött, de 6:1 lett a vége
A harmadik játszmában is a svájci dominált, Fucsovicsnak fogadóként voltak lehetőségei, adogatóként viszont nem tudta hozni a szerváit, 6:2 Federernek
A negyedik játszma elején Fucsovics összerakta az adogatásait, de utána sem tudott elég hatékony lenni, Federer pedig magabiztosan ment tovább 6:2-vel
2018-ban ugyanígy a 4. körben találkoztak, azóta egyszer játszottak, mindkét meccset a svájci nyerte
Fucsovics összességében nagyszerű játékkal, az első körben nagy skalpot begyűjtve jutott el újból egy a nyolcaddöntőig egy Grand Slamen
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!