1. Bayern München

2. Manchester City

3. CSZKA Moszkva

4. Viktoria Plzen

A B csoportban a Real Madrid már biztosan csoportelső, a további sorrend azonban a Galatasary-Juventus mérkőzés végeredményétől függ majd.

• Manchester United-Sahtar Donyeck 1-0 (Jones 67.)

Real Sociedad-Bayer Leverkusen 0-1 (Toprak 49.)

Köbenhavn-Real Madrid 0-2 (Modric 25., Cristiano Ronaldo 48.)

Benfica-PSG 2-1 (Lima 45. tizenegyesből, Gaitan 58., illetve Cavani 38.)

Olimpiakosz-Anderlecht 3-1 (Saviola 33., 58., Dominguez 90. tizenegyesből, illetve Kljestan 39.)

Bayern München-Machester City 2-3 (Müller 5., Götze 12., illetve David Silva 28., Kolarov 59. tizenegyesből, Milner 62.)

Viktoria Plzen-CSZKA Moszkva 2-1 (Kolar 76., Wagner 90., illetve Musa 65.)

A Galatasaray-Juventus mérkőzést félbeszakították a pályát borító hó miatt.

• Mégsem Weiss, hanem Alejando Dominguez rúgta, a kapuba Mitrovics állt be Proto mezében, 3-1 így a görögöknek. Az Anderlechttől három játékost is kiállítottak.

• Ismét Weiss a labda mögött, de már nem Proto fog védeni, mert őt kiállították.

• Lefújták a meccset Koppenhágában, marad 20 gólon a Real.

• Nem csak fordításból, kihagyott büntetőből is akad egy pár mára. Az Olimpiakosz kettőt rontott, most pedig Cristiano Ronaldo szórakozott el egyet. Mintha penenkásan akarta volna rúgni, mindenesetre nagyon rossz kísérlet volt. Marad a 2-0, még nincs rekord.

Cristiano Ronaldo Penalty Miss Copenhagen 0 - 2 Real Madrid
  • Ez egy ilyen forduló, sorban jönnek a fordítások. Wagneré a gól, de az Európa Liga még nincs meg a cseheknek, ahhoz még egy gól kéne legalább.

Tomas Wagner FC Viktoria Plzeň vs CSKA Moscow 2-1
  • 20 gólnál járnak most a csoportkörben, ennyit rúgott 1998-99-ben a Manchester United és 2011-12-ben a Barcelona. Ha betalálnak még egyszer, övék a rekord.

• Egész München, talán egész Németország szeretett volna tizenegyest, hogy jöhessen az egyenlítés, de nem rúghatnak.

• Jól lépett ki a védők mögé, de 7 méterről a kapufa mellé csúsztatott a walesi.

• A horvát csatár éppen egy dán játékossal ütközött, Benzema pedig már nem tudta irányt változtatni, így pont Modric vádliján landolt. Úgy tűnik azonban, hogy némi szenvedés után rendben van a horvát.

• A Leverkusen lényegében egyfolytában támad, sorra dolgozza ki a helyzeteket, közel járnak, hogy megduplázzák előnyüket.

• Kolár fejesével egyenlítettek, negyed órájuk van, hogy emberelőnyben fordítsanak a csehek.

• Saviola nem kap még egy esélyt a korábbi rontása után, a második tizenegyest a szlovák Weiss rúghatta, de ez sem ment be. Proto kapusnak nagy napja van - annak ellenére, hogy hátrányban vannak -, hiszen már két büntetőt is hárított.

• Ma már hármat kaptak a Citytől, ennyit az előző 10 BL-meccsükön kaptak összesen. A csoportelsőség nincs veszélyben egyelőre Münchenben, belefér.

• A Manchester United megpecsételte a Sahtar sorsát, aminek két gól kéne a továbbjutáshoz. Phil Jones vágta be egy szöglet után, Moyes nagyon örült a gólnak.

Phil Jones Goal Manchester United 1 - 0 Shakhtar
  • Musa fejelt egészen közelről, ezzel vezet a CSZKA, viszont szinte azonnal emberhátrányba kerültek, Dzagojev kapott egyből pirosat alig egy perccel a gól után.

Plzen vs CSKA - Musa Goal
  • Labdát vesztett saját térfelén a Bayern, a City pedig kegyetlenül büntetett. A beadás két német védő lába mellett is elment, a túloldalon pedig Milner érkezett és nagyszerű mozdulattal bevágta a bal alsóba, ezzel 3-2 az angoloknak.

James Milner Goal Bayern Munich 2 - 3 Manchester City
  • A portugál csapat tartja a lépést az Olimpiakosszal és ők is 2-1-re vezetnek, ám ez egyelőre kevés nekik a továbbjutáshoz, hiszen jobb eredmény kellene nekik, mint amit a görögök játszanak. Ennek ellenére remek volt a fordítás, Gaitan volt a gólszerző.

Gaitan Goal Benfica 2 - 1 PSG
  • Dante sodorta el hátulról a City egyik játékosát, a büntetőt pedig Kolarev értékesítette, erősen lőtte ki a jobb alsót, a balra vetődő Neuernek esélye sem volt.

Aleksandar Kolarov Goal Bayern Munich 2 - 2 Manchester City
  • Tizenegyesből nem ment, de akcióból meglett a duplázás. Az argentin az ötösön belül kotort bele egy lövésbe, 2-1 az Olimpiakosznak.

Saviola Second Goal Olympiakos Piraeus 2 - 1 Anderlecht
  • A pálya alkalmatlansága miatt ma már nem folytatják a Galatasaray-Juventust, lefagyott a pálya, csúszik. A nézők már el is indultak haza. A mérkőzés 0-0-nál, a 31. percben szakadt félbe.

Valószínűleg holnap rendezik meg a BL-meccset.

Galatasaray vs Juventus - Súlyos havazás
  • Két érintésnél is lesgyanús volt a Real akciója, de nem fújt a bíró. C. Ronaldo a tizenhatoson belül maradt üresen, sima helyzet volt neki.

Cristiano Ronaldo Goal FC Copenhagen 0 - 2 Real Madrid
  • Kouyaté buktatott a tizenhatoson belül, második sárgával külték le a szenegálit. A büntetőt Saviola vállalta, de Proto nagyon jól érezte a sarkot, és kivédte, marad az 1-1.

• Miközben Várhidi Péter azon háborog a Sport TV-n, miért nem megy tovább a meccs, a korábban vb-döntőt vezető magyar bíró azt mondta, ilyen esetben a játékosok épségének megőrzése a legfontosabb.

Közben a portugál bíró és segítői már kétszer is kinéztek a pályára, de nem hívták ki a csapatokat.

• Egy szöglet után nem tudott felszabadítani a Sociedad, a pattogó labdára pedig Toprak csapott le, 1-0.

Omer Toprak Goal Real Sociedad 0 - 1 Bayer Leverkusen
  • Daleney támadta Casillast egy fejesnél, keményen is érkezett az ötösön belül, és mintha kézzel is beleért volna a labdába, de a kapus kezét mindenképp elütötte az útból, így nem adták meg végül a találatot.

Canceled Goal FC Copenhagen 0 - 1 Real Madrid
  • A húsz perc már letelt, továbbra is szakad a hó, egyelőre nincs információ, mi várható.

Galatasaray - Juventus (meccs felfüggesztve WTF hó)
  • Az első félidőben volt egy hatalmas kapufája a németeknek szabadrúgásból, illetve egy fejesük, ami centikkel ment el a kapu fölött. A szünet után egyből kitámadtak, ráadásul érkezett Kruse is, így már három csatárral mennek. Persze van is okok, hiszen ha nyernek, és a Sahtar nem, ők jutnak tovább.

• Jelentette Isztambulból a Sport TV kommentátora. Elmondta, továbbra is olyan intenzitással esik, hogy a pályamunkásoknak folyamatosan dolgozniuk kell.