Bernadett
0 °C
4 °C
Kékesi Márton
ma 02:15
Kékesi Márton
Alpesi sí
Sport

Phjongcshang, téli olimpia

Eseménynaptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

Ma - február 18., vasárnap

  1. 01:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Norvégia – Dánia
    1. 10 - 8
  2. 01:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok – Japán
    1. 2 - 8
  3. 01:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Svájc – Kanada
    1. 8 - 6
  4. 02:00
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (férfi) Slopstyle, Selejtező
  5. Fut
    ALPESI SÍ (férfi) Óriás-műlesiklás, 1. futam
  6. 03:10
    JÉGKORONG (férfi) C csoport, 3. forduló
    1. Németország – Norvégia
  7. 04:10
    JÉGKORONG (női) 5-8. helyért, Helyosztó
    1. Svájc – Korea
  8. 05:15
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (férfi) Slopstyle, Döntő

    Végeredmény

    1. Oystein Braaten
    2. Nick Goepper
    3. Alex Beaulieu-Marchand
    1. 95
    2. 93,6
    3. 92,4
  9. 05:45
    ALPESI SÍ (férfi) Óriás-műlesiklás, Döntő

    Végeredmény

    1. Marcel Hirscher
    2. Henrik Kristoffersen
    3. Alexis Pinturault
    4. 42. Kékesi Márton
    5. 44. Samsal Dalibor
    1. 2:18,04
    2. 2:19,31
    3. 2:19,35
    4. 2:31,86
    5. 2:31,86
  10. 06:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Nagy-Britannia – Svédország
    1. 6 - 8
  11. 06:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Svájc
    1. 10 - 8
  12. 06:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Kína – Dél-Korea
    1. 5 - 12
  13. 07:15
    SÍFUTÁS (férfi) 4x10 km váltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Norvégia
    2. Oroszország
    3. Franciaország
    1. 1:33:04,9
    2. 1:33:14,3
    3. 1:33:41,8
  14. Fut
    JÉGKORONG (férfi) A csoport, 3. forduló
    1. Csehország – Svájc
  15. Fut
    JÉGKORONG (női) 5-8. helyért, Helyosztó
    1. Svédország – Japán
  16. 12:00
    BOB (férfi) Kettes, 1-2. forduló
  17. 12:00
    GYORSKORCSOLYA (férfi) Csapat üldözéses, Férfi csapat üldözéses, selejtező
  18. 12:00
    GYORSKORCSOLYA (női) 500 méter, Női 500 méter, döntő
  19. 12:00
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (férfi) Ugrás, Döntő
  20. 12:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 8. forduló
    1. Svédország – Japán
  21. 12:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 8. forduló
    1. Dánia – Dél-Korea
  22. 12:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 8. forduló
    1. Olaszország – Nagy-Britannia
  23. 12:05
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 8. forduló
    1. Egyesült Államok – Norvégia
  24. 12:15
    BIATLON (férfi) 15 km-es tömegrajtos, Döntő
  25. 13:10
    JÉGKORONG (férfi) A csoport, 3. forduló
    1. Kanada – Dél-Korea
  26. 13:10
    JÉGKORONG (férfi) C csoport, 3. forduló
    1. Svédország – Finnország