Koronavírus adatok

2021. dec. 03.
Oltottak Kórházban Elhunytak Fertőzöttek
Vilma
-1 °C
3 °C
Sport

Phjongcshang, téli olimpia

Eseménynaptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

február 11., vasárnap

  1. 01:05
    CURLING (vegyes) Vegyes csapatok, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Norvégia – Kína
    1. 3 - 9
  2. 01:05
    CURLING (vegyes) Vegyes csapatok, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Finnország – Egyesült Államok
    1. 7 - 5
  3. 01:05
    CURLING (vegyes) Vegyes csapatok, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Svájc – Oroszország
    1. 9 - 8
  4. 01:05
    CURLING (vegyes) Vegyes csapatok, Csoportkör, 7. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Dél-Korea
    1. 7 - 3
  5. 02:00
    MŰKORCSOLYA (vegyes) Párosok, Páros, szabadkorcsolyázás
  6. 02:00
    MŰKORCSOLYA (vegyes) Csapat, Csapat, jégtánc rövidprogram
  7. 02:00
    MŰKORCSOLYA (vegyes) Csapat, Csapat, női rövidprogram
  8. 02:00
    MŰKORCSOLYA (vegyes) Csapat, Csapat, páros kűr
  9. 02:00
    SNOWBOARD (férfi) Slopestyle, Döntő

    Végeredmény

    1. Redmond Gerard
    2. Max Parrot
    3. Mark McMorris
  10. 05:30
    SNOWBOARD (női) Slopsestyle, Selejtező
  11. 07:15
    SÍFUTÁS (férfi) 15+15 km síatlon, Döntő

    Végeredmény

    1. Simen Hegstad Krueger
    2. Martin Johnsrud Sundby
    3. Hans Christer Hollund
    1. 1:16:20,0
    2. 1:16:28,0
    3. 1:16:29,9
  12. 08:00
    GYORSKORCSOLYA (férfi) 5000 méter, Férfi 5000 méter, döntő

    Végeredmény

    1. Sven Kramer
    2. Ted-Jan Bloemen
    3. Sverre Lunde Pedersen
    1. 6:09,76
    2. 6:11,616
    3. 6:11,618
  13. 08:40
    JÉGKORONG (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Finnország – Egyesült Államok
    1. 1 - 3
  14. 10:45
    SZÁNKÓ (férfi) Egyes, Futamok, 3-4. forduló

    Végeredmény

    1. David Gleirscher
    2. Chris Mazdzer
    3. Johannes Ludwig
    1. 3:10,702
    2. 3:10,728
    3. 3:10,932
  15. 11:30
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női) Mogul, Döntő

    Végeredmény

    1. Perrine Laffont
    2. Justine Dofour-Lapointe
    3. Julija Galjsova
    1. 78,65
    2. 78,56
    3. 77,4
  16. 12:15
    BIATLON (férfi) 10 km-es sprint, Döntő

    Végeredmény

    1. Arnd Peiffer
    2. Michal Krcmar
    3. Dominik Windisch
    1. 23:38,8
    2. 23:43,2
    3. 23:46,5
  17. 13:10
    JÉGKORONG (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Olimpiai cs.
    1. 5 - 0