904713 találat az Indexről, és 358766 a környékéről.

2018.06.19. 22:05 Módosítva: 2018-06-19 16:58:42
A női főszereplőkkel forgatott Ocean's 8 minőségben nem olyan, mint a George Clooney-változat, hangulatban majdnem, de így is egy szórakoztató nyári limonádé lett, amire senki sem lehet mérges.

Lesz bringaszállítás a metrón Lesz bringaszállítás a metrón

A június végi teszthétvégén megnézik, mennyire felel meg a kerékpárszállítás a hatósági követelményeknek, zavarja-e az utaskomfortot.

tegnap, 21:57

Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt

A második félidőben 15 perc alatt lerendezték a győzelmet, Szalah csak szépíteni tudott büntetőből, 3-1 lett a vége. Két meccs után nyolc lőtt góllal, nagyon kényelmesen állnak az oroszok, karnyújtásnyira a csoportelsőség.