Keresés

112 találat az Indexről, és 12 a környékéről.

2017. november 14., 22:50

Libabőr Libabőr

Costa Ricát Puskásék, Alberték, Détáriék se verték meg! Újra van remény, hogy nemsokára ünneplők blokkolják majd a körutat! Szép volt, fiúk!

2015. június 4., 10:16

Costa Ricán nincsenek lakcímek Costa Ricán nincsenek lakcímek

Egységes rendszer híján a McDonald's, a temető, a gyümölcspiac és a fügefa a tájékozódási pontok. Hát csoda, hogy a világ legboldogabb országa?
A tiszta energia sok mocsokkal kezdődik

2015.04.13. 18:55 Módosítva: 2015-06-03 15:55:30
281
Costa Ricában idén csak megújuló erőforrásokból került áram a konnektorokba. A zöld mintaország példáját nem sokan követhetik, de alternatív energiaforrásokra ettől még szükség van.
A semmiből lett futballnemzet

2014.06.30. 11:12 Módosítva: 2014-06-30 17:17:52
309
A vízvezeték-hálózat romokban, de Costa Rica történelmet írva a 8 között a vb-n. Az áprilisban berobbanó, elsöprően megválasztott Solis elnök már a kampányban előhúzta a focit, egyik első intézkedésével pedig a személyi kultusz kiépítése ellen tett.
Kapushőssel újra csodát tett Costa Rica

2014.06.30. 01:14 Módosítva: 2015-05-02 06:48:07
22
Közel egy órát futballoztak emberhátrányban, majd 11-esekkel verték a 91. percben egyenlítő görögöket. Navas védett fontos pillanatokban. Hollandia jön a negyeddöntőben.
A franciák mentik Európa becsületét

2014.06.23. 09:26 Módosítva: 2015-05-02 06:55:42
135
Spanyolország, Anglia kiesett, Amerika-Európa eddig 6-2. Mexikó, Nigéria 1-0-s gólkülönbséggel is továbbmehet, Costa Rica öt védővel ért el öt gólt. A java, az utolsó csoportkör jön a vb-n, vajon kire hogyan hat a győzelmi kényszer?