63 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

Leclerc 2. helye csalóka, a Ferrari csak árnyéka önmagának

2020.07.06. 14:47 Módosítva: 2020-07-08 11:21:40
102
Egy év alatt egy másodpercet vesztettek a tempójukból, de van magyarázat a nagy visszaesésre. Minden a 2019-es szezon végén, a Ferrari motorjai miatt kirobbant botrányban keresendő, amelynek most látszik igazán a hatása.
Hamiltoné az őrült 2019-es Brit Nagydíj

-kg-
2019.07.14. 14:58 Módosítva: 2019-07-15 01:20:54
94
20 kör kőkemény csatával indult a futam, előbb a két Mercedes egymással, majd a Red Bullok és Ferrarik egymás között harcoltak. Egy biztonsági autós szakasz a kerékcserékkel még jobban megkavart mindent, majd Vettel ütötte el hátulról Verstappent, magát a pontoktól, a hollandot a dobogó esélyétől megfosztva.

2019. március 31., 16:57
  • Percről percre

Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert

Hiába szerezte vissza a rajtnál elvesztett első helyet a Ferrari pilótája, Charles Leclerc, 10 körrel a vége előtt motorhiba miatt nagyon lelassult, és Hamilton ölébe hullt a győzelem. Vettel megpördülés miatt csak 5. lett, Hamilton és Bottas mögött az első F1-dobogóját szerző Leclerc lett a harmadik.