44 találat az Indexről, és a környékéről.

Szerencsés kettős győzelem a Mercedesnek az Orosz Nagydíjon

2019.09.29. 12:57 Módosítva: 2019-09-30 00:24:58
26
Hamilton a két Ferrari közül, a 2. helyről indul, de a Mercedestől váratlan húzás kell, hogy esélyük legyen a futamgyőzelemre. Verstappen motorcsere után a mezőny közepéről okozhat zavart.

szeptember 3., 17:00

Most dől el, ki lesz a góré a Ferrarinál Most dől el, ki lesz a góré a Ferrarinál

Vettel vagy Leclerc? A három kritikus futamból egy lement, a vb már nem lehet tét, de karriereket meghatározó versenyek jönnek a Ferrarinál. Bukótér, az Index Forma-1-es podcastja.
Hamiltoné az őrült 2019-es Brit Nagydíj

2019.07.14. 14:58 Módosítva: 2019-07-15 01:20:54
94
20 kör kőkemény csatával indult a futam, előbb a két Mercedes egymással, majd a Red Bullok és Ferrarik egymás között harcoltak. Egy biztonsági autós szakasz a kerékcserékkel még jobban megkavart mindent, majd Vettel ütötte el hátulról Verstappent, magát a pontoktól, a hollandot a dobogó esélyétől megfosztva.

március 31., 16:57
  • Percről percre

Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert

Hiába szerezte vissza a rajtnál elvesztett első helyet a Ferrari pilótája, Charles Leclerc, 10 körrel a vége előtt motorhiba miatt nagyon lelassult, és Hamilton ölébe hullt a győzelem. Vettel megpördülés miatt csak 5. lett, Hamilton és Bottas mögött az első F1-dobogóját szerző Leclerc lett a harmadik.