23 °C
Index - In English In English Eng

Keresés

55 találat az Indexről, és a környékéről.

Káosz, dráma és büntetések sora után Bottas, Leclerc, Norris az idény első dobogóján

2020.07.05. 16:53 Módosítva: 2020-07-06 12:34:00
240
Hamilton a rajtbüntetés után időbüntetést is kapott, így csúszott le a dobogóról. Leclerc megmentette a Ferrari hétvégéjét, Norris élete legjobb eredményét érte el az Osztrák Nagydíjon, amit csak 11 pilóta fejezett be. Verstappen motorhiba, Albon pedig Hamilton szabálytalan védekezése miatt esett ki dobogós helyről.
Hamiltoné az őrült 2019-es Brit Nagydíj

2019.07.14. 14:58 Módosítva: 2019-07-15 01:20:54
94
20 kör kőkemény csatával indult a futam, előbb a két Mercedes egymással, majd a Red Bullok és Ferrarik egymás között harcoltak. Egy biztonsági autós szakasz a kerékcserékkel még jobban megkavart mindent, majd Vettel ütötte el hátulról Verstappent, magát a pontoktól, a hollandot a dobogó esélyétől megfosztva.

2019. március 31., 16:57
  • Percről percre

Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert

Hiába szerezte vissza a rajtnál elvesztett első helyet a Ferrari pilótája, Charles Leclerc, 10 körrel a vége előtt motorhiba miatt nagyon lelassult, és Hamilton ölébe hullt a győzelem. Vettel megpördülés miatt csak 5. lett, Hamilton és Bottas mögött az első F1-dobogóját szerző Leclerc lett a harmadik.