262 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

Végleg visszavonul a kézilabdázó Nagy László

2019.05.10. 10:48 Módosítva: 2019-05-10 20:04:35
552
Pénteken bejelentette, 22 év után, a szezon végén befejezi. A Bajnokok Ligája négyes döntőn lesz az utolsó meccse.

január 16., 20:09

Továbbjutottunk, de nem örült neki a válogatott Továbbjutottunk, de nem örült neki a válogatott

A 2. hely megvan a kézi-vb csoportkörében, de vélhetően csak egy pontot viszünk tovább. Az óriási fordulatok meccsén Lékai utolsó perces góljával lett 30-30 Egyiptom ellen. Dzsamalit súlyos sérülése miatt elveszítettük.

2018. június 13., 21:45

Necces volt a vége, de kitartott az előny Necces volt a vége, de kitartott az előny

A magyar férfi kézilabda-válogatott a Szlovéniában megszerzett ötgólos előnyből egyet megtartott a veszprémi visszavágóra. Vranjes csapata kiverte a vb-bronzérmest, és ott lehet a németországi vb-n. Onnan lehet az olimpiai selejtezőbe jutni.

2018. június 10., 08:38

Nehéz, de ki kell törölni ezt az élményt Nehéz, de ki kell törölni ezt az élményt

Szlovénia felőrlése és legyőzése után szerdán jön a visszavágó. Nagy László szerint egy szavuk lehet a bírókra a hazaiaknak. Ilyés elmesélte, miért volt olyan remek a védekezés.
Ennyi gól, hát, mit mondjak, nem kevés

2017.10.06. 19:14 Módosítva: 2017-10-07 10:36:27
1245
Már nemcsak irányító, vezér is. Lékai Máté 26 góllal a kézi-BL gólkirálya, ami akár világrekord is lehet, mert nem lő heteseket. A veszprémi klasszis élt a kényszerhelyzettel, és azt is elmondta, hány gól ebből a tévésztár menyasszonyáé, Kiss Ramónáé.

2017. január 23., 12:06

Húsz éve várjuk, hogy két bravúr jöjjön egymás után Húsz éve várjuk, hogy két bravúr jöjjön egymás után

Hová nyílt meg az út a férfi kéziseknek a vb-n? A norvégok nem jönnek nagy klubokból, de nagy tempóban játszanak. Miklerre még egyszer komoly feladat vár, de ez igaz az egész csapatra. Balogh kulcsember lett. Gyorselemzés a keddi negyeddöntő előtt.

2017. január 13., 07:54

Mi kell az újévi fogadalmak betartásához? Mi kell az újévi fogadalmak betartásához?

Nagy László kézilabdázó és Toldi Zsuzsa fitness forma versenyző mellett pszichológusok adnak tanácsot és biztatást, hogy be tudjuk tartani, amit megfogadtunk.