151 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t

2019.04.17. 23:44 Módosítva: 2019-04-20 12:15:42
184
10 perc után 2-2 volt minden idők talán legőrültebb BL-meccse, a 93.-ban a videó vette el a ManCity továbbjutást érő gólját. Porto-Pool 1-4, Barca-Liverpool és Tottenham Hotspur-Ajax elődöntő jön.

április 17., 20:43
  • Percről percre

ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben

Négy gól az első 10 percben, a City berúgta a negyediket, ami a továbbjutásához kellett, de a Spurs szépített. A 93.-ban les miatt vettek el gólt a Citytől, azzal ők jutottak volna tovább. Porto-Liverpool 1-4, a Spurs és a Pool elődöntős.
Liverpool-Porto BL-negyeddöntő

Index
2019.04.09. 20:47 Módosítva: 2019-04-09 23:36:58
21
Az ötödik percben Keita villant, majd Firmino is betalált. A Liverpool támadósora szinte bármikor a védelem mögé tudott kerülni. Jürgen Klopp csapata különösebb erőlködés nélkül nyert.

március 6., 20:50

Porto-Roma, PSG-MU a BL-negyeddöntőkért Porto-Roma, PSG-MU a BL-negyeddöntőkért

Hihetetlen dráma Párizsban: a PSG végig továbbjutásra állt, de egy nagyon véleményes 11-es miatt bukott. Skomina bíró videóról fújta be, Rashford beverte Buffonnak. A VAR döntött a Porto-Román is.
Neymar nélkül vette el a PSG Solskjaer veretlenségét

Index
2019.02.12. 20:44 Módosítva: 2019-02-13 19:36:12
20
Manchester United–PSG rangadóval kezdődött az egyenes kieséses szakasz a Bajnokok Ligájában. A PSG-ből Neymar és Cavani is hiányozott, de így is győzni tudott a francia csapat. A Roma legyőzte a Portót.
Barca, Inter, Spurs: őrült hajrák a BL-ben

2018.11.07. 00:04 Módosítva: 2019-02-11 11:42:31
7
A Barca elszórakozta, bár továbbjutott, a biztos 1. helyet bánhatja. Kane és a mázli életben tartotta a Spurst, alakul a Pool-PSG-Napoli-halálfinish.

2018. november 6., 20:50

Őrült végjáték az Inter-Barcán Őrült végjáték az Inter-Barcán

A brazil szupercsere 1 perc 54 másodperc alatt gólt lőtt az olaszoknak, Icardi azonnal egyenlített. A Napoli-PSG megint döntetlen lett, a Spurs megmenekült, az Atlético visszavágott a Dortmundnak.
2-5, kipukkadt a PSG-lufi a BL-ben

2018.03.06. 22:56 Módosítva: 2018-03-07 16:14:54
9
Kettős győzelemmel verte ki a franciákat a nyolcaddöntőben a Real Madrid, C. Ronaldo BL-csúcsot állított be. A Liverpool nem szakadt meg otthon a Porto ellen az 5-0-s első meccs után.

2017. február 22., 20:35

A Leicester City utolsó esélye A Leicester City utolsó esélye

A BL-ben még viríthat valamit a szenvedő angol bajnok, de nagyon meg fog ma izzadni Sevillában. A Juve Portóba megy. Kövesse!

2015. október 20., 20:27

A Leverkusen BL-thrillert rendezett: 4-4 a Roma ellen A Leverkusen BL-thrillert rendezett: 4-4 a Roma ellen

A Bayern először kapott ki a szezonban az Arsenal ellen idegenben, ezzel kicsit jobb helyzetbe kerültek a Wengerék. A Chelsea nem áll továbbjutásra a csoportkör felénél, és a Zenit az egyetlen csapat, amely háromból hármat nyert idén.

2015. szeptember 29., 19:19

Eltemette magát az angol foci a BL-ben Eltemette magát az angol foci a BL-ben

A Chelsea idegenben égett a Portónál, az Arsenalt otthon verte az Olympiakosz, két forduló után egyikük sem áll továbbjutásra. A Bayern kivégezte a Zagrebet, a Barcelona nagyot fordított a 'Kusen ellen.
Dehogy vagyok galaktikus, a külvárosból jövök

2015.07.13. 18:37 Módosítva: 2015-07-17 11:09:06
334
Iker Casillas 25 évet töltött a Real Madridban, mindent megnyert, eközben ötször választották a világ legjobbjának. Megható volt a búcsúja, a szülők szerint kiutálta Perez elnök. Íme a legszebb pillanatai a Realnál.

2015. április 21., 13:18

Münchenben jöhet a BL-sokk Münchenben jöhet a BL-sokk

A Portónak egy gól elég lehet, hogy kiüsse a Bayernt. A 3-1-ről induló Barca-PSG lefutottnak látszik.