132 találat az Indexről, és 17 a környékéről.

A magyar motorsport legnagyobb sikere előtt Michelisz

2019.12.10. 19:18 Módosítva: 2019-12-11 14:23:55
1760
1906-ban Szisz Ferenc nyerte a legelső Grand Prix-t, de volt már F1-pilótánk és motoros világbajnokunk is. Épp itt az ideje, hogy a magyar autóversenyzésnek is legyen nemzetközi bajnoka, Michelisz Norbert ezt elérheti a hétvégén.
Micheliszek százait nevelheti ki az olimpiai motorsport

2018.10.14. 13:03 Módosítva: 2018-10-14 22:38:05
35
Mármint országonként. 120 éve nem volt ilyen mérföldkő előtt a motorsport: a Buenos Aires-i ifjúsági olimpián bemutató sportágként ott lesz az elektromos gokart, mögötte akár a világ legnagyobb piacával, az esporttal.
A száguldással nyomába szegődött az időnek

2018.02.03. 21:56 Módosítva: 2018-02-05 00:31:28
1431
Hetven éve született Drapál János, a magyar motorversenyzés legnagyobb alakja. Az első magyar vb-futamgyőzte szerencsétlensége és hazaszeretete miatt nem lett gyári versenyző, és talán világbajnok. 37 évesen, egy pöstényi futamon vesztette életét.
Muszáj mosolyogni? Inkább räikkönenes arcot vágnék

2015.12.27. 00:43 Módosítva: 2016-10-20 13:52:01
278
Szabó Krisztián első évét töltötte az amerikai kamionos bajnokságban és a ralikrossz-Eb-ben, mindkettőn dobogóra állhatott. Utóbbiban profi stáb és egy német csapat áll előtte, így a cél nem is lehet más, mint a mielőbbi Eb-cím, aztán a világbajnoki mezőny. Interjú.

2013. április 28., 14:35

Talmácsi 16. lett Assenben

A Supersport motoros-világbajnokság németországi futamán sem sikerült a pontszerzés.

2013. január 20., 12:53

Az amerikai Dakar nem az amerikaiaké

Ötödször versenyeztek Afrika helyett Dél-Amerikában a terepralisok, idén sem úszták meg halálos baleset nélkül. Nagykép.

2012. október 21., 12:37

Cortese már világbajnok

A német motoros nyerte a Malajziai Nagydíj Moto3-as futamát, a MotoGP-ben Pedrosa legyőzte Lorenzót.