122 találat az Indexről, és a környékéről.

Fucsovics nagyot játszott, de Federer nyert Dubajban

Index
2019.02.28. 17:00 Módosítva: 2019-03-01 09:30:25
414
A 2018-as Australian Openen már találkoztak egyszer a 20-szoros Grand Slam-bajnok svájcival. Most a dubaji torna negyeddöntőjében meccselnek. Kövesse élőben!

2018. július 7., 17:54

Sima 2-0, nincs itt semmi látnivaló Sima 2-0, nincs itt semmi látnivaló

Az angolok könnyedén győzték le Svédországot a legangolabb recepttel, és 1990 után elődöntősök a vb-n. Kapusuk is kiváló volt.

A világbajnokság 23. napja A világbajnokság 23. napja

Az uruguay kapitány nem árulta el, hogy játszik-e a legjobb játékosa. A brazilok kezdőjét viszont már tudni. Két negyeddöntő jön a vb-n.

2018. április 11., 20:29

97. perces büntetővel elődöntős a Real 97. perces büntetővel elődöntős a Real

A Juventus felállt 0-3-ról, az utolsó pillanatokig vezetett is, de a rendes játékidő végén Lucas Vázquez harcolt ki tizenegyest, amit aztán Cristiano Ronaldo vágott be. A Bayern továbbjutása egy pillanatig sem volt veszélyben a Sevilla ellen, még ha 0-0 is lett a vége.

2016. január 20., 15:36

Magyarország-Franciaország Magyarország-Franciaország

Nagyon simán, 18-6-ra nyertek Belgrádban, ezzel biztosították a helyüket a tavaszi olimpiai kvalifikációs tornán. Az elődöntőben a tavalyi vb-bronzérmes olaszok következnek.

2015. április 21., 20:20

A Bayern szétverte a Portót, a Barcelona csak kiütötte a PSG-t A Bayern szétverte a Portót, a Barcelona csak kiütötte a PSG-t

A németeknek és a franciáknak nagyon kell mennie a továbbjutásért: Neueréknek legalább két gól kell otthon, Ibráéknak viszont hármat kellene lőnie idegenben a Barcának – utóbbi szinte lehetetlen. Élőben a BL-negyeddöntők visszavágói.

2015. április 21., 13:18

Münchenben jöhet a BL-sokk Münchenben jöhet a BL-sokk

A Portónak egy gól elég lehet, hogy kiüsse a Bayernt. A 3-1-ről induló Barca-PSG lefutottnak látszik.