652 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

Ajax-Tottenham 2-3, Tottenham-Liverpool BL-döntő lesz

2019.05.08. 23:02 Módosítva: 2019-05-15 22:26:03
541
A Tottenham 0-2-ről fordított Amszterdamban, a 96. percben lőtte a továbbjutást érő gólt. Lucas Moura hármat rúgott a második félidőben.
Meddig tűri ezt a sejk, Pep?

2019.04.20. 12:15 Módosítva: 2019-05-14 17:08:13
6
Próbálta kiütni magát az angolok lúzernek tartott csapata, de videóbíróval ez már nem olyan könnyű. Mit mond most odafent Guardiola, pláne, ha az Ajax jut a BL-döntőbe? Gólcast-podcast.
A PL újra a BL ura

2019.03.14. 15:04 Módosítva: 2019-05-09 14:24:40
16
Az angol Premier League-klubok leváltották a spanyolokat a Bajnokok Ligájában. A legdrágább védő megéri az árát, kiverte a Bayernt, Klopp vezetésével újra döntő a cél. De mi lesz a negyeddöntőben? Gólcast, az Index futballpodcastja.

március 7., 00:04

PSG-dráma: 94. perces 11-essel az MU ment tovább PSG-dráma: 94. perces 11-essel az MU ment tovább

Hazai 0-2-t 106 próbálkozásból senki nem fordított meg a BL-ben, az angolok 107.-re megcsinálták. 3-1-re nyertek véleményes videós büntetővel. A Porto hosszabbításban, szintén videós 11-essel verte ki a Romát.

február 21., 10:40

Simeone: Ezek vagyunk mi

A Juve-edző Allegri állítja, meg tudják fordítani a madridi 0-2-es BL-zakójukat.

2018. október 4., 13:09

A gól, amitől Barca a Barca A gól, amitől Barca a Barca

Ami bizonyítja, a futballban úgy adhatsz gólpasszt, hogy hozzá se érsz a labdához: a leghatásosabb csel az elengedés. Alba, Suarez, Messi mestermunkája.
Két kézzel szórta a pénzt sportjogokra a TV2

2018.09.13. 10:31 Módosítva: 2019-01-18 15:56:31
683
A Spíler1-2 elég költséges mulatság egyelőre, csak a focis jogokra évente közel 6 milliárdot költenek. Piaci alapon működő tévék hatszor is meggondolnák az ilyen költekezést.