Ronaldo betalált, simán nyert a Juve

2019. február 15., 22:45 Módosítva: 2019.02.17 20:30
13

Nagyon simán, 3-0-ra győzte le a Juventus a Frosinonét a Serie A 24. fordulójának nyitómeccsén pénteken. Cristiano Ronaldo ismét betalált, Paulo Dybala november óta most először volt eredményes.

Tovább

A legjobban fizetett brit játékossá teszi Ramsey-t a Juventus

2019. február 11., 21:23 Módosítva: 2019.07.17 00:18
4

A szezon végén ingyen csatlakozik a Juventushoz Aaron Ramsey, az Arsenal 58-szoros walesi válogatott középpályása, jelentette be hétfőn párhuzamosan az olasz klub és a játékos is. Ramsey szerződése 4 évre szól majd a Juventusnál, ahol a BBC információi szerint minden idők legjobban kereső brit játékosa lehet heti 400 ezer fontos (146 millói forint) fizetésével – olasz források viszont cáfolják ezt az összeget, szerintük csak 250 ezer fontot keres majd.

Tovább

Mit vétett Khedira C. Ronaldónak?

2019. február 11., 18:16 Módosítva: 2019.04.04 16:19
1

Épp egy óra telt el a Juventus hétvégi meccséből, amikor Cristiano Ronaldo átvett egy labdát a Saussolo tizenhatosánál, majd fejbe bombázta vele csapattársát, Sami Khedirát. Ritka pontos és erős lövés volt, Khedirának esélye sem volt elhajolni.

Tovább

Szczesny a térfél közepén hozta a szívbajt a Juve-szurkolókra

2019. február 10., 19:57 Módosítva: 2019.02.11 16:44
57

Sorban huszonhatodik bajnokiján maradt veretlen a Juventus, ami 3-0-ra nyert a Serie A 23. fordulójában a Sassuolo ellen idegenben. A Juventus az első félidő közepén, Sami Khedira góljával szerzett vezetést, majd a második félidő elején Cristiano Ronaldo duplázhatta volna meg az előnyüket, de les miatt elvették tőle a gólt, pedig szépen fektette el a Sassuolo-kapus Andrea Consiglit.

Tovább

Ronaldo 18 biciklit kapott ajándékba a Juventustól a születésnapjára

2019. február 5., 21:14 Módosítva: 2019.02.15 22:45
40

Cristiano Ronaldo kedden ünnepelte 34. születésnapját, ebből az alkalomból pedig kapott egy videót a Juventustól az eddigi legszebb pillanataival a klub mezében.

Ahhoz képest, hogy egy autógyáros csapatáról van szó, a videó meglehetősen bicikli-centrikusra sikerült.

Tovább

C. Ronaldo ma 34, de hogy is kezdte?

2019. február 5., 14:05 Módosítva: 2019.02.06 06:13
811

Cristiano Ronaldo kedden már 34 gyertyát fújhat el, de úgy tűnik, az idő nem fog rajta: ennyi idősen is ő a Juventus és az olasz bajnokság legjobb góllövője, első a góllistán 17 találattal. Jelenét jól ismerjük, így születésnapján idézzük fel, hogy hol és hogyan kezdődött minden.

Tovább

Autóbalesetet szenvedett a Juventus brazil szélsője

2019. február 4., 20:15 Módosítva: 2019.02.09 22:47

Az olasz La Stampa híre szerint hétfőn hajnalban szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Douglas Costa, a Juventus brazil szélsője.

Tovább

Ronaldo duplázott, és fancsali arccal vonult az öltözőbe

2019. február 2., 22:48 Módosítva: 2019.02.04 20:13

A Juventus a hétközi kupameccs után most a bajnokságban kapott hármat. Egy félidő alatt.

Tovább

Szombathelyről igazolt kapust a Juventus

2019. január 31., 22:17 Módosítva: 2019.02.04 20:13
1082

A Juventus leigazolta Haladás U16-os válogatott kapusát, Senkó Zsombort, írja a Juventusnews24.com. A magyar tehetség két és fél éves szerződést kapott.

Tovább

Az Atalanta vetett véget a Juventus szárnyalásának

2019. január 30., 23:26 Módosítva: 2019.01.31 14:17
7

Ez a szerda kétségtelenül a meglepetések napja volt Olaszországban: a Roma 7-1–re kapott ki a Fiorentinától, de az igazi szenzáció csak ezután jött, az Atalanta ugyanis 3-0–ra lemosta a pályáról a közel ereje teljében lévő Juventust, és bejutott az Olasz Kupa elődöntőjébe.

Tovább

Bonucci lesérült, bukja az első BL-meccset?

2019. január 28., 16:03 Módosítva: 2019.02.04 20:13
1

Kérdésessé vált a vasárnap megsérülő Leonardo Bonucci szereplése a Bajnokok Ligája nyolcaddöntők első meccsén.

Tovább

A Juventus 15 éve legrosszabb félideje után, szupercserékkel és Ronaldóval fordított

2019. január 27., 23:03 Módosítva: 2019.01.28 10:57
142

A Juventus olyat tett – pontosabb nem tett – az olasz bajnokság vasárnap esti mérkőzésén, amire legalább 15 éve nem volt példa: egy félidő után nulla kapuralövés állt a tornióiak neve mellett a statisztikában.

Azért legalább 15 éve, mert az Opta csak 2004-2005-ös szezon óta vezet erről statisztikát az olasz bajnokságban.

Aztán a második félidőben a vezetést is megszerezte a szinte végig jobban játszó Lazio, ám a meccslabdát jelentő ziccer nem sokkal később kimaradt, Allegri pedig két varázslatosan elsülő cserével megfordította a meccset.

Tovább

Harmadszor igazol a Juventushoz a 86-szoros válogatott uruguayi

2019. január 26., 16:12 Módosítva: 2019.01.27 23:03

Pályafutása során harmadszor igazol a Juventushoz a 86-szoros uruguayi válogatott Martín Cáceres, aki szombaton esett át az átigazolást megelőző kötelező orvosi vizsgálaton. Cáceres a Laziótól kerül kölcsönbe az olasz bajnokhoz, ahol 2009-10-ben a Barcelonától kölcsönben játszott már, illetve 2012-16 között rendes átigazolás után is volt már a Juventus játékosa.

Tovább

Ronaldónak estek egy rettenetesen időzített fotó miatt

2019. január 23., 08:51 Módosítva: 2019.01.24 05:18
459

Miközben a futballvilág Emiliano Saláért imádkozik, Ronaldónak sikerült egy Instagram-fotóval kiborítania a szurkolókat.

Cristiano Ronaldo a pályán az időzítés királya, azon kívül már kevésbé. A Juventus ötszörös aranylabdás támadója egy végtelen érzéketlenséggel posztolt fényképpel vonta magára a drukkerek haragját, talán kijelenthetjük, hogy teljes joggal.

Tovább

C. Ronaldo megegyezett az adóhatósággal

2019. január 22., 11:44 Módosítva: 2019.01.23 08:49
2

Az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo kedden elfogadta felfüggesztett börtönbüntetését adócsalási ügyében, és aláírta megállapodását a spanyol adóhatósággal, melynek értelmében 18,8 millió eurót (5,9 milliárd forintot) fizet az államkasszába.

Tovább

Borostás ősz bácsi védte ki C. Ronaldo büntetőjét

2019. január 22., 10:45 Módosítva: 2019.05.20 08:38
3

Egy valamit már biztosan megtanult Cristiano Ronaldo az olasz bajnokságról: lehet, hogy a mezőnyben nincsenek olyan kaliberű játékosok – vagy legalábbis nem olyan számban –, mint Spanyolországban vagy Angliában, de a kapusok terén senki nem veheti fel a versenyt a Serie A-val. Ha máskor nem, a Chievo elleni hétfő esti bajnokin lőtt büntetője után örökre megjegyezhette ezt.

Tovább

Hét meccsen lőtt 13 gólt, új ellenfelet kapott Ronaldo

2019. január 22., 08:42 Módosítva: 2019.03.31 15:35
2

Cristiano Ronaldo 14 gólt szerzett eddig a bajnokságban, ezzel vezeti a Serie A góllövőlistáját. A teljesítményére nem lehet panasz, azonban közel sem ő az olasz bajnokság legjobb formában lévő csatára:

Duvan zapata az utóbbi hét meccsen 13 gólt szerzett, és feljött a portugál klasszisra.

Tovább

Costa álomgóljával indult a Juventus-gála, csak Ronaldo nem lehetett boldog

2019. január 22., 00:08 Módosítva: 2019.01.22 14:26
1

A Juventus hazai pályán simán, 3-0-ra nyert a tabella utolsó helyén álló Chievo ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.

Tovább

Ronaldo megnyerte a Szuperkupát a Juventusnak

2019. január 16., 21:13 Módosítva: 2019.02.03 14:55
80

A Juventus nyerte meg az olasz Szuperkupát, Cristiano Ronaldo lesgyanús gólja döntött a Milan ellen. A meccset a szaúd-arábiai Dzsiddában rendezték, amiért az Olasz Labdarúgó-szövetség húszmillió eurót, a két csapat pedig 3,15-3,15 milliót kapott.

Tovább

Továbbra is bevehetetlen a Juve kapuja a kupában

2019. január 12., 23:39 Módosítva: 2019.01.16 21:13
5

Ki lehet jelenteni, hogy a papírforma szerint alakultak az Olasz Kupa nyolcaddöntőjének szombati meccsei: a Juventus úgy is simán ment tovább a Bologna ellen, hogy Ronaldo csak fél órát játszott, a Lazio bedarálta a harmadosztályú Novarát, a Milanban pedig a Sampdoria ellen Cutrone volt a hős.

Tovább

Cristiano Ronaldo: 2018 volt pályafutásom legjobb éve

2019. január 2., 14:32 Módosítva: 2019.01.16 21:13
150

Cristiano Ronaldo a Record című lapnak azt nyilatkozta, hogy pályafutása legjobb éve áll mögötte. Az ötszörös Aranylabda-győztes világsztár a Real Madriddal elért újabb Bajnok Ligája-győzelem miatt volt különösen elégedett a 2018-as évvel, illetve a Juventushoz való igazolását is hatalmas sikerként élte meg. Mindezek mellett Ronaldo szerint részletkérdés, hogy ezúttal az egyéni elismerések elkerülték.

Tovább

Ronaldo két gólja és videóbíró kellett a Juve-győzelemhez

2018. december 29., 14:38 Módosítva: 2018.12.30 00:23
4

A Juventus a Serie A 19. fordulójában is megőrizte veretlenségét, Cristiano Ronaldo két góljával 2-1-re verte a Sampdoriát, ami ugyan a 92. percben betalált a kapuba, de videóbírózás után nem adták meg a gólját.

Tovább

Három hónapra kidőlt a Juventus klasszisa

2018. december 28., 20:27 Módosítva: 2018.12.29 13:13
1

Artroszkópos térdműtétet hajtottak végre Juan Cuadradón, a Juventus kolumbiai labdarúgóján, akire várhatóan három hónapos kihagyás vár.

Tovább

Ronaldo a kispadról beszállva mentette meg a Juvét

2018. december 26., 17:21 Módosítva: 2019.01.02 14:32
8

A Juventus elég közel volt ahhoz a 18. fordulóban, hogy elszenvedje első olasz bajnoki vereségét a szezonban, de aztán jött a kispadon kezdő Cristiano Ronaldo és egyenlített az Atalanta ellen, így harcolt ki az 53. perctől emberhátrányban játszó Juventus 2-2-es döntetlent.

000 1BU2AM (1)
Tovább

Ronaldo pihenőt kapott a Juventustól

2018. december 26., 11:40 Módosítva: 2019.02.06 10:05
2

Cristiano Ronaldo nem lesz ott a Juventus kezdőben az Atalanta elleni, szerda délutáni bajnoki mérkőzésen – erősítette meg Massimiliano Allegri, a csapat edzője. Ez lesz a portugál klasszis első bajnokija a Juvéban, amikor nem a kezdőben kap helyett.

Tovább

A Roma kapusa lenullázta Ronaldót, a kapufa bánta

2018. december 23., 13:12 Módosítva: 2019.02.06 10:06
10

Hazai pályán fogadta a listavezető Juventus az AS Romát a Serie A 17. fordulójának zárómeccsén. Bár a torinói csapat Mario Mandzukic góljával győzni tudott, a mérkőzés legjobbja egyértelműen Robin Olsen, a vendégek kapusa volt, aki az őrületbe kergette Cristiano Ronaldót.

Tovább

408 millió eurós megállapodást kötött a Juventus és az Adidas

2018. december 21., 20:08 Módosítva: 2019.02.06 13:25
9

Megállapodott a Juventus és az Adidas egy hosszú távú szponzori szerződésről: a sportszergyártó legalább 408 millió eurót fizet azért, hogy 2027. június 30-ig a torinói csapat partnere legyen.

Tovább

A PSG és a Real Madrid is harcolt érte, de a Juvét választotta

2018. december 20., 18:25 Módosítva: 2019.02.06 13:24
2

Hiába érdeklődött iránta a PSG, a Real Madrid és a Manchester United is, Alex Sandro 2023-ig meghosszabbította a szerződését a Juventussal. A brazil védő 50 millió eurót ér a transfermarkt.com szerint.

Tovább

Ronaldo bedobásra lőtte a szabadrúgást a derbin

2018. december 16., 09:27 Módosítva: 2018.12.21 20:09
187

Ronaldo legendás és szűnni nem akaró lelkesedéssel vágja sorfalba a szabadrúgásokat. A portugál csorbíthatatlan önbizalommal áll újra és újra a labda mögé, hogy aztán teátrális előkészületek után rendre elpocsékolja a lehetőséget. A Torino elleni szombat esti városi derbin sem történt ez másként, csak valamivel látványosabban a megszokottnál.

Tovább

Ronaldo tizenegyesével menetel tovább a Juve

2018. december 15., 22:57 Módosítva: 2018.12.16 15:30

Nem hozott túl nagy meglepetéseket a Serie A 16. fordulójának két szombati meccse, ugyanis az Inter és a Juventus is hozták a kötelezőt: előbbi Icardi, utóbbi pedig Ronaldo tizenegyesével verte meg ellenfelét.